Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: ale właściciel tego sam otwarcie mówi że wypożyczaja sprzęt bo po prostu jest taniej i dzięki czemu koszty operacji są tańsze . Tak działa prywatna klinika a nie jakiś służba zdrowia co wydaje kasę na lewo i prawo...
@yellowpig: fajno tylko na stronie jest to tak napisane, jakby to bylo ich, gdzie podnajac sale i wypozyczac sprzet moze kazdy.
Poza tyn jak sie przejdziesz po necie, zobaczysz ze juz w 212 roku powstawaly artykuly ostrzegajace przed tymi zabiegami. Bo nie ma konkretnych danych zeby to komus pomoglo. Ojcem metody jest wloch i nawet u niego w kraju podchodzi sie do tego sceptycznie. W stanach po smierci dwoch osob po
Nie da się z tym wygrać w żaden sposób. Kur... dlaczego ja? Mam wystarczająco stresujące życie, a teraz to gówno. Ja pier.... mam dopiero 30 lat


@kadbery: Jesteś młoda i masz dużo czasu, a nauka jest #!$%@? i wszystko wskazuje na to, że czekają nas kolejne wielkie rewolucje. Rozwalimy tę planetę, ale pewnie wcześniej wyleczymy stwardnienie i inne raki. Nie poddawaj się!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kadbery: współczuję strasznie. Moja chrzestna jest chora na tę chorobę.
Objawy, które wypisałaś: mam 1:1 więc chyba powinienem się przebadać.

Po kręceniu tylu gównoburz i złośliwościach na wykopie kompletnie na to nie zasługuję.


@kadbery: Internet ma w sobie coś, co wyzwala w mózgu jakieś dziwne zjebo-toksyny :D Wszyscy czasami piszemy rzeczy, do których byśmy się jako osoby nieanonimowe nigdy nie przyznali. Nie ma po co się oceniać zbyt surowo za to!
@kadbery Nie czytaj historii z internetu- tam najczęściej piszą jakieś skrajne przypadki. Moja żona to ma i żyje normalnie. Od czasu diagnozy (4 lata temu) udało jej się skończyć inżynierkę, zrobić magisterkę w innym mieście, by wreszcie osiąść w jeszcze innym. W międzyczasie zwiedziła kawał świata, a nawet zdobyła Koronę Gór Polskich, a teraz budujemy dom. Jest przy tym chyba najpozytywniejszą osobą jaką znam.
Nie łam się, tylko ogarnij sobie w pobliżu