Wpis z mikrobloga

@kadbery: @emperorEye: moja żona miała przeróżne objawy które kierowały diagnozę na sm. Na koniec okazało się ze to jakieś upośledzenie wchłaniania b12. Musi teraz zastrzyki przyjmować do końca życia co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@kadbery Słabo to teraz zabrzmi, ale nie jesteś sama. Jak chcesz pogadać to chodź na pw. Btw. sama po diagnozie przeplakalam i przeleżałam w łóżku rok czasu. Teraz jest #!$%@?, ale stabilnie ;)
  • Odpowiedz
@kadbery: poszukaj info o klinice Tradera21 we Wrocławiu. Koszt operacji to grube tysiące złotych, ale podobno cofa chorobę. Z tego co wiem właśnie trwa zatwierdzanie tej metody leczenia
  • Odpowiedz
  • 0
To może być borelioza, zrób testy na bolerioze, siostrze też na początku zdiagnozowano SR, i była to błędna diagnoza
  • Odpowiedz
https://ccsvi-clinic.com/pl


@yellowpig: bylbym baaaardzo ostrozny w polecaniu takich rzeczy. To ma wiecej wspolnego z szaraltaneria niz z rzeczowymi badaniami i zabiegami.
O poszerzaniu zyl przez Wlocha (bedacego konsultantem) bylo wiadomo juz ponad 7 lat temu, jak do tej pory nikt nie byl w stanie zweryfikowac jego rewelacji. Teraz we wroclawiu dziala klinika, ktora defacto wynajmuje pomieszczenia od szpitala, na swojej stronie informujac ze "posiadaja" sprzet.
Jak pisalem, mocno bym sie zastanawial,
  • Odpowiedz
@kadbery: Miałam to samo gdy usłyszałam diagnozę „jasnokomórkowy rak nerki”. Nie poddawaj się, bądź dzielna. Człowiek do każdej sytuacji w życiu jest w stanie się zaadaptować. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
  • 1
@kadbery mój mąż choruje na to #!$%@?. Koniecznie spróbuj załapać się na leki (on załapał się na program na Zaspie w Gdańsku) i najważniejsze boli czy nie rehabilitacja, rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Koniecznie załatw orzeczenie i zapisuj się na turnus rehabilitacyjny. Zawsze są w tej chorobie lepsze dni i te gorsze, w których będziesz powłóczyć nogami, ale najważniejsze to się nie poddawać i ćwiczyć bo każdy rzut będzie Ci coś odbierać,
  • Odpowiedz
Zawroty głowy, odrętwienie kończyn, pogorszenie wzroku, bóle pleców.


Ale mnie nastraszyłaś. Prawie mam takie objawy tylko zamiast zawrotów to bóle migrenowe i jeszcze 3 lata do trzydziestki mam.
  • Odpowiedz
@kadbery: witam koleżankę po fachu w straży miejskiej ;-) Pierwsze dni są najgorsze, wstajesz każdego ranka i sprawdzasz czy jeszcze możesz chodzić i cokolwiek widzieć. Po jakimś tygodniu twój mózg się nauczy z tym funkcjonować i zaczniesz powoli się ogarniać.
Po pierwsze SM to choroba która ma znacznie gorsza sławę niż jest w rzeczywistości, a przypadki o których słyszy się publicznie są naprawdę ciężkie i rzadkie.
Po drugie naprawdę wiele możesz
  • Odpowiedz