Wpis z mikrobloga

Ale gardzę tymi lewakami z Wykopu, którzy cieszą się z tego, że Wojna Idei ma bana na YouTubie. Sama mam poglądy lewicowe, ale był to chyba jedyny polski kanał z treściami prawicowymi, który potrafił poprzeć swe argumenty logiką i badaniami naukowymi. Mam wrażenie, że niektórzy z "postępowych" wykopków nie mogą znieść nieprzyjemnych faktów niezgodnych z ich lewicowym światopoglądem. Żyjcie sobie dalej w swej bańce informacyjnej, haa tffuu na was.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #feels #neuropa #4konserwy #antykapitalizm #libertarianizm #bekazlewactwa #wojnaidei
  • 48
@NiemieckiArbiter: no to już sprawa yt i tego co oni chcą na swojej platformie bo są prywatnym przedsiębiorstwem (od razu mówię że nie podoba mi się monopol yt i powinien być zwalczany), w internecie Wojna Idei nadal istnieje i nadal może uprawiać swoją propagandę, więc nie ma tu żadnego ograniczania wolności w internecie
@r3pr3z3nt: nono, jak tam 5G, autyzm w szczepionkach czy nieistniejące globalne ocieplenie XD
@MBGMD: Jeszcze chciałem coś dodać. Z kanałem Wojna idei był pewien problem który sprawia że trudno mi przejąć się tym że zniknął. Jego nazwa sugeruje, że mamy to do czynienia z jakimś zestawieniem różnych wyobrażeń świata czy poglądów. Takiego wała. Kanał sprowadzał się do tendencyjnego referowania idei konserwatywnych, którym nie przeciwstawiano alternatyw z "drugiego obozu".

Co samo w sobie niczym złym by nie było, gdyby autor nie starał się robić z