Wpis z mikrobloga

Ale gardzę tymi lewakami z Wykopu, którzy cieszą się z tego, że Wojna Idei ma bana na YouTubie. Sama mam poglądy lewicowe, ale był to chyba jedyny polski kanał z treściami prawicowymi, który potrafił poprzeć swe argumenty logiką i badaniami naukowymi. Mam wrażenie, że niektórzy z "postępowych" wykopków nie mogą znieść nieprzyjemnych faktów niezgodnych z ich lewicowym światopoglądem. Żyjcie sobie dalej w swej bańce informacyjnej, haa tffuu na was.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #feels #neuropa #4konserwy #antykapitalizm #libertarianizm #bekazlewactwa #wojnaidei
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MBGMD: ja nawet nie wiem co to sa poglady lewicowe albo prawicowe
az tak cie zagonili do zagrody ze sobie wypalisz morde domestosem jesli powiesz cos niby prawicowego?

nie ma czegos takiego, albo cos jest zdroworozsadkowe albo nie

badzcie tumanami jak angole ktorych w------i z unii a im do glow tluka ze jesli nie beda za brexitem to nie beda patriotami xD i teraz zadna partia nawet lewizowa nawet nie
  • Odpowiedz
@MBGMD: dobra już dobra prawaku co udaje lewaka że niby wszyscy popierają.

który potrafił poprzeć swe argumenty logiką i badaniami naukowymi

Po prostu tak nie było xd
Może nie spadł słusznie, może bez powodu, ale jego bełkot był bezwartościowy
  • Odpowiedz
Nie zgadzam się z tobą, prawdopodobnie niektóry filmy były dla Ciebie niewygodne choć nie zawierały manipulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MBGMD: Manipulacja to nie tylko kłamstwo ale też celowe lub nie, pominięcie pewnych faktów, przedwczesne uogólnianie, równia pochyła, fałszywy trop, odwołania do emocji i wiele wiele innych technik a to już każdy odcinek wojny idei.
  • Odpowiedz
@Eredin: Tak samo jak youtube ma prawo go w---------ć ze swojej platformy.

lewica nie zna i nie uznaje.

@r3pr3z3nt A to zabawne biorąc pod uwagę, że negowanie globalnego ocieplenia, brak akceptacji homoseksualizmu, autyzm w szczepionkach, szkodliwe 5g i inne tego typu pierdoły nie mające nic wspólnego z “argumentami”, “logiką” i “badaniami naukowymi” to domena prawicowców.
  • Odpowiedz