Wpis z mikrobloga

A jakie wy robiliście inby w szkole jako rodzice?

Tak z pamięci te większe:

- gdy zapomnieli syna zabrać na wycieczkę bo było wyjście ze szkoły podczas religii na pierwszej lekcji
- gdy nie zrobili synowi zdjęcia klasowego bo fotograf przyjechał w czasie religii
- gdy kazali mi podpisać papier o nieuczęszczaniu dziecka na religie (to x3 już, taka tradycja się robi)
- gdy załapał nieobecność mimo iż zamiast lekcji było wyjście do kościoła
- gdy nie chciano synowi dać wzorowego zachowania argumentując to brakiem uczestnictwa w całym cyklu różnych pierdół związanych z rocznicą wyboru patrona szkoły na papieża.
- no i najświeższa gdy chciałem od dyra dowodów, że nie dało się ułożyć planu lekcji tak by religie dzieci miały na początku i na końcu czego w razie możliwości szkoły wymaga rozporządzenie ministra edukacji. Stwierdził, że nie dało się inaczej ułożyć planu, więc obecnie bada to kuratorium. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze taka ciekawostka. Raz gdy dyro dowiedział się, że na niego czekam przed gabinetem wyszedł do kibla i siedział tam 35min! Liczyłem. Gdy wyszedł i mnie zobaczył że dalej przed drzwiami czekam miał minę jak zbity pies.

#szkola #dzieci #wychowanie #edukacja no i #zonabijealewolnobiega bo mam zakaz chodzenia do szkoły synów a dalej to robię XD
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chodziło Ci tylko o to, że o nim zapomnieli i go nie powiadomili czy też o to, że odbywało się to na religii?


@MirabelleCooper: To było nagłe, niezapowiedziane wyjście całą klasa do ośrodka kultury na cały dzień, jakieś filmy oglądali, konkursy czy coś. Po prostu zapomnieli, że na religie jeden uczeń nie chodzi (wtedy był jedyny), i mój syn musiał ten dzień przesiedzieć w świetlicy. Niezapowiedziane było bo dzień wcześniej
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ twoje dzieci muszą mieć ciężko z takim ojcem jak ty.generalnie nikogo zbytnio nie obchodzi czy chodzisz do szkoły swoich dzieci 3 razy w tygodniu czy na semestr. Nikogo też chyba nie ciekawi bo każdy ma swoje problemy i wbija w twoje bolączki.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Czyli tak będzie wyglądała moja przyszłość, jak Młody rozpocznie edukację? ( ͡° ʖ̯ ͡°) podobno problemy mogą się już zacząć w przedszkolu, więc chyba też zawczasu popatrzę na rozporządzenia kuratorium xD
Syn ma prawie dwa lata, a teściowie wciąż się łudzą, że go ochrzcimy xD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Dzieciak będzie miał traume i za kilka lat będzie siedział na wykopie albo czymś podobnym. A jak chcesz młodego wychować jako ateiste to puszczaj go na religie, zakazy zwykle działają w drógą strone, młody jeszcze księdzem zostanie.
  • Odpowiedz
@K-S-: ? :D Traume bo na religie nie chodził ? ja też nie chodziłem ( 86 here ) na 1200 dzieciaków tylko ja i taka dziewczyna nie chodziliśmy na ten syf, bardzo dobrze robi - im mniej dzieci będzie uczestniczyć w tym praniu łba tym lepiej.
  • Odpowiedz
Szkoda dzieci. Pewnie reszta szkoły już pokazuje palcami i mówi: "ty, Marcin, to ten lakukaracza junior, co ma ojca p----a". Nie oceniam Cię, rób sobie co chcesz, ale pomyśl o dzieciach, bo dla zaspokojenia swojego pragnienia atencji możesz je krzywdzić.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ Do tego nie występował na akademii, nawet na niej nie był bo gdy okazało się, że będą tam jacyś zaproszeni duchowni to mu zakazałem.

No offence ale czy nie przesadzasz w tym miejscu? Na śluby i pogrzeby też mu nie będziesz pozwalał chodzić, bo tam są księża?
  • Odpowiedz