Wpis z mikrobloga

osobiscie nigdy nie mogłem zrozumieć ludzi którzy jeżdzą automatami

według mnie to trzeba być debilem a nie człowiekiem żeby powierzać tak ważną czynność urzędzoniowi

pomyślcie gdyby wasz świetny automatyczna przekładnia zmieniła bieg na zakręcie? no mam nadzieje, że po wypadku byście zmądrzeli i zaczeli używać jedynej normalnej skrzyni biegów czyli manual

a po drugie manual jest 1000000000 razy szybszy od obsranych automatów które się rypią jak tania k**wa z roxy

#motoryzacja #automatyka #samochody #przemyslenia #gownowpis
  • 42
osobiscie nigdy nie mogłem zrozumieć ludzi którzy jeżdzą automatami


według mnie to trzeba być debilem a nie człowiekiem żeby powierzać tak ważną czynność urzędzoniowi

Wygoda, do miasta świetna sprawa.

pomyślcie gdyby wasz świetny automatyczna przekładnia zmieniła bieg na zakręcie? no mam nadzieje, że po wypadku byście zmądrzeli i zaczeli używać jedynej normalnej skrzyni biegów czyli manual


Nie zwalnia się i nie przyspiesza w samym zakręcie. Zwalniamy przed, przyspieszamy po.

a po drugie
@youngtimer90: no z tą szybkością to przesadziłem bo faktycznie już teraz nie jest źle
ale fakt jest faktem że zajebisty kierowca(taki np. jak ja) zmienia bieg MINIMALNIE tak samo szybko jak automat
oczywiscie synhronizatory to zaboli

jedynym plusem automatu jest wygoda w miescie
ale ja na operowaniu na drążkach się znam także to nie problem dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zresztą nie jestem pi**czkom ;)

i
@idecoszjescwezwezwez: Mówisz ze jesteś w stanie zmienić bieg minimalnie tak samo szybko jak skrzynia CVT i dobrać obroty w których będzie niższe spalanie lepiej jak CVT? Albo że jesteś w stanie zmieniać biegi podczas przyśpieszania minimalnie tak samo szybko jak DSG którym zajmuje to kilka milisekund lub 600ms jeżeli bieg nie jest przygotowany (czyli but i redukcja o 2-3biegi). Pojeździsz trochę porządnym automatem i nie będziesz chciał wrócić do manuala ;)