Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej mireczki bo #!$%@? mam już bigos w głowie XD
odnośnie tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/45767317/pani-lvl-19-z-podkarpacia-%CA%96-szara-myszka-oficjaln/

czyli jak laska w wieku (no niech będzie te 19 lat) miała 20 różnych typów, to jest ok (wg różowych w tym temacie)
a jak na przykład, prawiczek w wieku 26 lat pójdzie sobie na dziwki 3 razy to już jest źle, powinno się go zlinczować i najlepiej stracić na sznurze xD

Kobieta która co rusz ma nowego benka - ok, ma prawo, jej #!$%@? jej życie, jest wolna i nikogo nie krzywdzi, zdobywa doświadczenie
Facet który nigdy za rękę nie trzymał, poszedł w końcu zamoczyć (ale za pieniądze) - dno, dziwkarz, żadna normalna go już nie zechce

Przecież to jest analogiczna sytuacja, tyle że on płaci za usługę XD

Ona jest sama i się rucha z tinderami - ok
On jest sam i się rucha z dziwkami - nie ok

Ktoś wytłumaczy te podwójne standardy?

#tinder #przegryw #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 28
@Harmonia: Chodzi o pewne narzucone społecznie standardy, które jak widać z czasem się zmieniły. Nie zrozum mnie źle, bo ja nie jestem jednym z tych dziewica-only kultystów, ale tak wielkie liczby nie świadczą o tym, że kobieta "szuka siebie", tylko o tym, że się nie szanuje.
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest po prostu komiczne - tu i tu seks bez zobowiązań, dokładnie ta sama czynnosc, ale hurr durr dziwkarz ten zły - dlatego, że w ten sposób odpada jakiś potencjalny orbiter, który by o tą różowa zabiegał i z którego mogłaby mieć zawsze jakiś profit ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za 200zl on sobie kupuje dokładnie to samo co chce od niej, ale nieporównywalnie szybciej i
@TestoDepot:

dlatego, że w ten sposób odpada jakiś potencjalny orbiter, który by o tą różowa zabiegał i z którego mogłaby mieć zawsze jakiś profit


Przestań dorabiać do tego ideologie. Różowe, czy niebiescy, czują niechęć, nienawiść, bo są tak zaprogramowani. Coś jak instynkt. Powody, którymi argumentują, są wymyślane post factum.
@Point6: Z tego co wiem, przynajmniej kiedyś, rozwiązłość nie była pożądaną cechą u kobiet. Ja nikomu do łóżka nie zaglądam i mi absolutnie nie przeszkadza, że ktoś miał wielu partnerów, ale TAK DUŻE liczby w TAK młodym wieku, to po prostu jest przesada i zwyczajne #!$%@?. Na pewno też jest w tym trochę histerii, bo jak normalni ludzie zaczynają spotykanie się czy nawet współżycie w wieku +-15 lat, to niestety ja
@saltypretzel:

Ty: Ja nikomu do łóżka nie zaglądam i mi absolutnie nie przeszkadza

Też ty: to po prostu jest przesada i zwyczajne #!$%@?.

xD

Z tego co wiem, przynajmniej kiedyś, rozwiązłość nie była pożądaną cechą u kobiet.


Ale co to zmienia? Kiedyś wiele rzeczy było mocno niepożądane, które teraz prawie nikomu nie przeszkadzają. Homoseksualizm, ateizm, leworęczność itd.

Ja wiem, że dzisiaj nie istnieje coś takiego jak moralność i każdy jest wyzwolony
@Point6: A co do reszty, to przekleję komentarz pewnej użytkowniczki.

erysipelothrix 1 dzień temu +176 jestem #rozowypasek i uważam, że ilość partnerek, czy też partnerów seksualnych ma znaczenie i uważam, że zarówno faceci, jak i kobiety, którzy mają na koncie naście lub dziesiąt partnerek /partnerów seksualnych po prostu nie szanują samych siebie. Bez przesady w drugą stronę, żeby czekać z seksem do ślubu, ale robienie tego z byle kim, byle gdzie
@saltypretzel: Na początku dopowiem, aby nie było nieporozumień, które często zdarzały mi się w poprzednich dyskusjach. Ja nie jestem przeciwny, abyś wiązał się z dziewczynami tylko tymi, które miały mało partnerów, czy nawet dziewicami. Bo to tylko twoja sprawa i niema w tym nic złego. Jestem przeciwny obrażania ludzi, czy uznawania za gorszych, tylko dlatego, że nie pasują do twojego idealnego obrazu dziewczyny/żony.

Oczywiście jeszcze zależy co kto uważa za "bujną
@Point6: No w sumie ta dyskusja nie ma za bardzo sensu i masz rację, bo jak mówię, to są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia odnośnie bycia z kimś i też masz rację, że nie powinno się kogoś traktować przez to gorzej, w końcu wszyscy jesteśmy wolni i równi (teoretycznie), a czy chciałbyś z kimś takim wejść w związek to już subiektywna sprawa, a wspominałem też, że nikomu nie zabraniam robić tego,
@Point6:

Być może, źle sformowałem pytanie, więc jeszcze raz. W jaki sposób duża ilość partnerów jest brakiem szacunku do siebie?

W taki, że normalny człowiek nie rucha wszystkiego co nie ucieka na drzewo, tylko szuka raczej stałego partnera. Tyczy się to obu płci, ale u kobiet jest jeszcze bardziej godne potępienia, bo mężczyźnie wolno więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodajmy do tego zwiększone prawdopodobieństwo złapania weneryka (-ów),
@Point6:
...to ze trywializuje i zaniza wartosc seksu.

Niewatpliwie, gdybym nie odpuscil zadnej chetnej mialbym wiekszy szacun u plytkich samcow, ale bardziej niz szacunek owych cenie sobie:
- wybor
- bzykanie sie z ludzmi na ktorych mi zalezy
- nie czucie sie jak / nie bycie uszkodzonym uczuciowo i emocjonalnie
- zdrowie (mozna sie przejechac na tym)

Nawet niektorzy ruchacze stad przyznali mi racje - to jest potem uzalezniajacy sport i