Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
J_ać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i Pan zaparkowal na miejscu dla inwalidów a nie posiada żadnego oznakowania ze jest uprawniony do parkowania w tym miejscu. Po zwróceniu uwagi, tłumaczy się ciężarną żoną ktora rodzi za 2 dni (XD) i pretensjami mowi mi ze ma jechać drugi koniec parkingu po czym odszedł/uciekł od dalszej rozmowy. Szybki tel do zarządcy parkingu i czekamy na reakcję. #krakow #obywatelskiobowiazek
quee - Jać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i ...

źródło: comment_IeLH81Lbn8GMb8MIIw6bacug59Fh94Yc.jpg

Pobierz
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Mały update, dzwoniłem 2 krotnie na numer ktory jest podany przy miejscu dla niepełnosprawnych i raz do informacji Galerii Krakowskiej, Pan i Pani poinformowali mnie, ze zgloszą to do ochrony. Telefony byly wykonywane w odstępach 15 minut, do tej pory nikt się nie zjawił ani nie kontaktował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 211
@Kidd_Slave, @luka52, @SirKarsob, @Akirra, @damian_co_dalej

Final sprawy: po godzinie i 4 telefonie do zarządcy parkingu ktory okazał się skuteczny (bo okazalo sie, że osoba przyjmująca prawdopodobnie "zlała" zgłoszenie i nikogo nie wysłała tłumacząc się pomyłką w zrozumieniu na którym poziomie parkingu stoi auto, poprosiłem Pana o nazwisko bo jest osobą niekompetentną zasłanial się RODO - skarga pójdzie tak czy siak) zjawil się Pan z ochrony po 5 minutach.
quee - @KiddSlave, @luka52, @SirKarsob, @Akirra, @damiancodalej

Final sprawy: po god...

źródło: comment_bN9sim2WQuQp4FVIqJzLse3POmHwzzek.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magawek: Wszystko jest mozliwe, oceniam po rejestracji. Dla mnie jest to obojętne skąd jest, aczkolwiek w rozmowie był cwaniakiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@que_e: najskuteczniejsze i najbardziej wychowawcze jest spuszczanie powietrza, tylko trzeba zobaczyc czy ktos nie ma opon typu runflat bo nie zadziala wtedy