Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
J_ać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i Pan zaparkowal na miejscu dla inwalidów a nie posiada żadnego oznakowania ze jest uprawniony do parkowania w tym miejscu. Po zwróceniu uwagi, tłumaczy się ciężarną żoną ktora rodzi za 2 dni (XD) i pretensjami mowi mi ze ma jechać drugi koniec parkingu po czym odszedł/uciekł od dalszej rozmowy. Szybki tel do zarządcy parkingu i czekamy na reakcję. #krakow #obywatelskiobowiazek
quee - Jać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i ...

źródło: comment_IeLH81Lbn8GMb8MIIw6bacug59Fh94Yc.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Lapidarny: OP mógł tego zwyczajnie nie wiedzieć. Liczy się intencja i to, że podjął działanie.
Podkreślę jeszcze raz, Broń Boże nie popieram wycieczek personalnych na podstawie rejestracji, miejsca zamieszkania, pochodzenia etc. i na to należało zwrócić mu uwagę.
  • Odpowiedz
@que_e: zawsze się zastanawiam ile jest w takich akcjach bólu dupska, a ile faktycznej troski i społecznego obowiązaku w tym aby prawdziwa osoba niepełnosprawna mogła zaparkować. Często to wygląda bardziej na januszowe "kuuurłaaaa no nie wyczymie pacz go Halina... warszawiok jeden" niż faktyczną troskę...
  • Odpowiedz
Boli mnie ten kompleks stolicy wśród Polaków, bo gdziekolwiek nie wyjadę poza Mazowsze, to boję się, że jak wrócę do auta to coś może być zniszczone.


@benzdealer: nie wiem, farszafka przyciąga zjebów może dlatego

na początku przyklejona naklejka na szybę


@que_e: karnego #!$%@? mu nakleili? xD
  • Odpowiedz
Wielkie gadanie o kraju z gówna i dykty...ale gnoicie gościa, któremu się chciało przeciwstawić wszechobecnemu #!$%@? na normy społeczne.

Albo się umawiamy na jakieś zasady panujące w społeczeństwie albo jest anarchia. Jak się nie będziemy nawzajem pilnować, to zawsze tutaj będzie bylejako i pseudonormalnie.
  • Odpowiedz
@que_e: fajnie, że zwróciłeś na to uwagę. Sama poruszam się wózkiem i wiem, że stojąc na "zwykłym" miejscu parkingowym jest z 95% szansy, że będzie za mało miejsca aby wysiąść z samochodu i usiąść przy nim na wózek. Niestety bezmózgowi ludzie tego nie ogarniają. Ich wyobraźnia kończy się na czubku własnego nosa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co tu się #!$%@? XD Warszawiakom i egoistycznym wykopkom pękają dupy, mam sporo do nadrobienia z fartem mireczki trzymajta sie w tej stolicy xD
  • Odpowiedz