Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
J_ać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i Pan zaparkowal na miejscu dla inwalidów a nie posiada żadnego oznakowania ze jest uprawniony do parkowania w tym miejscu. Po zwróceniu uwagi, tłumaczy się ciężarną żoną ktora rodzi za 2 dni (XD) i pretensjami mowi mi ze ma jechać drugi koniec parkingu po czym odszedł/uciekł od dalszej rozmowy. Szybki tel do zarządcy parkingu i czekamy na reakcję. #krakow #obywatelskiobowiazek
Pobierz quee - Jać takich frajerów ze stolicy (pic rel). Wychodzilem z Galerii Krakowskiej i ...
źródło: comment_IeLH81Lbn8GMb8MIIw6bacug59Fh94Yc.jpg
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@que_e: najskuteczniejsze i najbardziej wychowawcze jest spuszczanie powietrza, tylko trzeba zobaczyc czy ktos nie ma opon typu runflat bo nie zadziala wtedy

@Akirra: Przy tych droższych autach to pewnie większość ma runflaty. Poza tym, stworzył bym sobie problem bo auto stało obok kamer i dużo ludzi przechodziło obok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 358
@que_e: #!$%@?łeś godzinę kręcąc się po chlodnym parkingu jakiejś galerii żeby jakiemuś typowi nalepili nalepkę i zrobili zdjęcia po n-tym telefonie, bo każdy ma to w dupie?
Skąd takie społeczniaki mają na to czas...
Sam nie parkuję bo jest zakaz, ale mam w ciulu jak ktoś się tam postawi, a na pewno nie przyeszło by mi przez myśl, żeby sterczeć i dzwonić po "zarządcach parkingu" będącymi w rzeczywistości zwykłą cieciówką ochrony.
@que_e: że tacy ludzie jak Ty istnieją xD Ochrona ma #!$%@?, wszyscy mają #!$%@?, ale przywalasz się jeszcze nazywając gościa Warszawiakiem xD

#!$%@?, że auto może być w leasing z Legionowa, #!$%@? że ochrona ma wylane i zbyli Cię robiąc zdjęcia z którymi nic nie zrobią... Wiesz, że zrobili te zdjęcia tylko po to żebyś dał im posiedzieć w spokoju w kanciapie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)