Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...

źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg

Pobierz
  • 201
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: nie byłem w stanie przeczytać całego wątku, ale i tak dodam swoje trzy grosze. Już kiedyś wypowiadałem się w podobnym temacie, przytaczając kilka źródeł badań, niektórych nawet naukowych xD, a które można znaleźć w sieci.

Teraz nie będę tego szukał, ale jedyne badania sugerujące bezpośredni związek między ilością partnerów seksualnych a trwałości związków, pochodzą ze źródeł chrześcijańskich.

Inne badania, które polegały na zbieraniu informacji od ankietowanych studentów, studentek, sugerują, że
zdrowy koleś to taki który lubi "wycierać" po innych? I czy ty sugerujesz, że jak ktoś do poważnego zwiążku/małżeństwa chce kogoś z niskim przebiegiem to jest chory?


@zelaznymezczyzna11: W takim razie udaj się gdzieś na wieś i upoluj sobie jakąś 14-latkę, dogadaj się z jej rodzicami i pilnuj żeby tylko na Ciebie czekała xD #!$%@? jesteście fest.

Nie wiem na ile to wynika z hipokryzji normictwa, że można wymagać czego się
@soulburner:

Osoby, które były w stanie pruć się czasami bez zobowiązań oraz te przebywające w stałych związkach, w których występowały seksy, okazywały się być w lepszej formie psychicznej niż te, które zachowywały wstrzemięźliwość.


To widać po przegrywach. Przypuszczam, że brak zainteresowania nasza osoba dołuje na tyle, że to musi odbyć się na psychice. To jest przykre, że każdy z nas by chciał a jednak ograniczeni jesteśmy i nie możemy związać się
@Blackpill_RAW:
Ten czad chyba nie za mądry jest (i op w sumie też skoro to przyklaskuje).
Ona mówi, że on prawie dwa razy więcej, bo ona dwa związki i 2 relacje (fwb?) to daje razem 4.
@Blackpill_RAW: żadna nowość, że kobiety uprawiają seks z większą liczbą partnerów niż mężczyźni. Ale 12 penisów w wieku 22 lat to nie jest żadna turborozwiązłość, poniżej 20 znacznie jest. Mężczyźni powiedzmy, że uprawiają 2 x mniej więc potwierdziłeś tylko oczywistą oczywistość tym eksperymentem xD