Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...

źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg

Pobierz
  • 201
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Solstafir: To ja mam twarz max 5,5/10 zakola i w Warszawiem mam 100 (dokładnie chyba 96 było) przez 5 miesięcy. To Wy nie wiem musicie wszyscy wyglądać jak Przemcel. Jakie są Wasze wyniki?
@Blackpill_RAW: Zerowa liczba par. Lub bliska zeru, (jak ma dobre zdjęcia i boosta to zdarzy się że mam jakąś parę z jakąś grubaską jeśli daję wszystkie w prawo). Zawsze tak miałem.

Tylko że ruchałem w życiu 4 dobre laski. Ostatnia była pięknością 10/10.
Wiesz ile ja bym ruchał mając tyle par? :) O #!$%@?.... Aż mnie penis rozbolał na samą myśl.

Ja ci to wytłumaczę. Jeśli masz grupkę dzieci co się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Solstafir: Ty ruchałeś 4 laski, ja 0. Wypad z tagu, tak samo mogę powiedzieć. Ale 0 par masz bo mieszkasz na zadupiu? Bo jak w większym mieście to serio jest źle. Ale jak 4 Cię zechciały i uprawiałeś seks z 10/10 to nie możesz być brzydki. Może serio powinienem coś spróbować z terapią...
Ty ruchałeś 4 laski, ja 0. Wypad z tagu, tak samo mogę powiedzieć.


@Blackpill_RAW: Nie, gdyż ja nie mam szans na żadną kolejną nawet gdybym aktywował 100% moich sił żeby jakąś znaleźć. Każda próba okaże się porażką (przegrywanie). Twoje próby nie kończą się porażkami (przegraniem), ty ich w ogóle nie podejmujesz bo nie chcesz.
@Blackpill_RAW: Bo się postarzałem z ryja. Mam 31 lat. Poza tym czasy są coraz gorsze, dziś tinder i inne tego typu portale pozamiatały na rynku dla takich jak ja. Laski wybierają oczami a mają z czego.
I z innych jeszcze powodów.
A czemu twierdzisz ża nie masz szans na żadną? Skoro 4 Cię zechciały ro czemu kolejne mają nie zechcieć? Ty masz dowód, że możesz


@Blackpill_RAW: Raczej pytanie czemu one akurat chciały.
No i znam odpowiedź. Odpowiedź jest taka że to nie przełoży się na inne laski. Sytuacje niepowatarzalne.

Z resztą sam to piszesz o tym jak to wygląd ma znaczenie, w nicku masz "blackpill" nawet a mi zaczynasz wmawiać że ja