Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...

źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg

Pobierz
  • 201
tekst pogrubiony@Blackpill_RAW: ziś jest sobota. Zgodnie z tradycją, wrzucam kolejny odcinek przygód Twojej przyszłej żony. Pisze to żebyć dobrze wiedział, co ta cicha dziewczyna z biblioteki..."która przed Tobą miała dwóch chłopaków hehe ale seks uprawiała tylko z jednym hehe" robi w tą szaloną noc...

No dobrze, tydzień temu miał ją Chad... typowy polski "wygryw": przystojny, wysoki z dobrymi zarobkami oraz mieszkaniem kupionym mu przez ojca lekarza...
Dwa tygodnie temu miał ją
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blinkenstein: To nie jest obrażanie. Komedia Akademia Policyjna obraża policjantów no ukazuje śmieszne sytuacje z nimi? Świat według Kiepskich obraża wszystkich Polaków no pokazuje pijaka przed telewizorem? To są komizmy sytuacyjne
@Blackpill_RAW: Tylko, że przegrywy same zaczynają wierzyć w takie bzdur. No bo przecież kolega z tagu tak napisał, więc to musi być prawda.
¯\(ツ)_/¯

Waszym podejściem pięknie dublujecie zeznania sługi (albo pachołka) podczas rozprawy sądowej w "Ivanhoe".
Rozprawa o czary. Jeden kłamał pod przysięgą. To drugi tez kłamał, bo zeznania tego drugiego nie mogą być mniej ciekawe niż tego pierwszego. Z resztą, skoro pierwszy to mówił, wiec to na pewno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blinkenstein: Czyli co? Zachowywać się na tagach blackpill i przegryw jak w przedszkolu? Uważać co się mówi, bo dzieciom daje zły przykład? Po to tworzymy taką społeczność, żeby sobie tworzyć różne contenty i rozmawiać na takie tematy chyba...
Liczyłem, że pod pastami nie muszę pisać, że nie są one na faktach a jedynie fikcją ale widocznie się przeliczyłem...


@Blackpill_RAW: Jakby wielu niebieskich nie traktowało tego jako prawdy objawionej, to nie byłoby takiej szkody. Niestety wielu facetów naprawdę wierzy w to co piszą inni. I na wykopie. I na innych stronach.

Twoje zachowanie jest podobne do mówienia, że można pic metanol. Ty wiesz, że to żart. Ale inni potraktują to