Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
Pobierz B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...
źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg
  • 201
@zelaznymezczyzna11: To znaczy, to może mieć różne podłoża, jednym z nich jest na przykład religijność. Ale, tak dobrą sprawę, nie istnieje żadne logiczne, sensowne podłoże do tego, żeby "brzydzić się" lasek, które miały wiele partnerów seksualnych i z reguły wynika to po prostu z kompleksów mężczyzny, ewentualnie jego zaściankowości. To, że ktoś uprawia seks i potrafi się tym cieszyć, to naprawdę nie jest nic niezdrowego. A jak ktoś rzadko ma związki,
@Blackpill_RAW: Kolego, ale Ty nie powstrzymujesz się od relacji z innymi kobietami, bo to moralne, ale dlatego, że Ciebie nie chcą. Ludzie bawi głównie to, że wypowiadasz się o innych z wyższością udając, że był w tym jakikolwiek Twój wybór.

Z pewnością istnieją różowe na podobnym poziomie atrakcyjności/ogarnięcia mentalnego, które nie miały okazji do wielu relacji z innymi, weź się za taką babę, której nikt inny nie chciał i się dobierzecie
Jakieś katolskie podejście do sprawy widzę.


@Megawonsz_dziewienc: to nie katolskie tylko naukowo udowodnione jest ze osoby ktore sa rozwiazle maja trudnosci z budowaniem trwalszych relacji

@KarPaKo Albo odwrotnie. Są rozwiąże bo mają problemy z budowaniem trwałych relacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pianinka: Ja bardzo sporadycznie dostaje sygnały od kobiet. Chociaż w stosunku do tego ile wychodze z domu to dosyć dużo. Gdybym był totalnym zerem z wyglądu to nie dostawał bym nigdy, a są tu tacy. Na tinderze miałem na swoim koncie około 100 par i czasami pisały pierwsze i chciały się spotkać, ale ja nie chciałem przez fobię społeczną. Otóż nie twierdze że to 100% moja decyzja, że jestem wstrzemięźliwy, ale