Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie śmieją się z katolików, że idą opowiadać że byli niegrzeczni obcemu facetowi, ale to nic - co powiecie na dorosłych facetów co na samochodzie muszą sobie nakleić takie gówno, aby pokazać jak to są źli i nie przejmuje ich 16 letnia dziewczynka xDDDDDDDDDDD #bekazpodludzi #gretathunberg
Pobierz
źródło: comment_ohQ4laj3s1DoyTrmrGSU7wqNI71I7MTc.jpg
  • 80
@su1ik: "Greta" to tylko maskotka za którą stoją jej rodzice i #!$%@? wie kto jeszcze, ale współcześni oświeceni wiedzą że ochrona środowiska to świętość i nie wolno w nic "ekologicznego" wątpić. Niestety, ludzie zamiast próbować z tym dyskutować wolą się spuszczać nad "He he, fuck you Greta, jeżdżem dizlem i co mi zrobisz? XD".

Żeby nie było, nie kwestionuje zmian klimatycznych i jestem proekologiczny, ale uważam też że większość ruchów pro-eko
@su1ik: Ktoś. Wiem, że to jest trochę #!$%@?, ale nie bawię się w takie dochodzenia. Na własną rękę próbowałem tylko dociec ostatnio kto finansuje ten "oddolny" ruch Grety, Fridays for Future i za cholerę nie idzie dojść kto za tym stoi i kto daje na to kasę. Jeśli to dla ciebie nie jest podejrzane, to jesteś większym optymistą niż ja.

Nie ma nic za darmo i nikt nie organizuje takich rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SquirrelsCanFly: co muszą mieć we łbie dorosli faceci popierający i podniecający się tym co mówi greta albo tacy chodzący na marsze równości itp. To jest dopiero siano we łbie.
@SquirrelsCanFly: Przecież to nie chodzi o jakaś dziewczynę tylko o sprawę. Przecież tu nie chodzi o środowisko w tym wszystkim tylko hajsik. Nie wiem co masz zbliżonego w spowiedzi a naklejce na zderzaka. Jakby nie patrzeć bardziej "śmieszne" jest samobiczowanie przez obcnym facetem.
Nie wiem co masz zbliżonego w spowiedzi a naklejce na zderzaka


@r5678: Nic nie jest zbliżonego w tych sprawach. Chodziło mi o to że niektórzy się śmieją z katolików ze spowiedzi, coś jak ten mem poniżej i skojarzyło mi się z tą sprawą jak to niektórzy dorośli muszą się popisać by dokopać nastolatce.

A co do spowiedzi to mi tam osobiście nic do tego gdzie chodzi dorosły człowiek, jasne z punktu
Mnie bardziej dziwi co ludzi aż tak bulwersuje w tym ze chore dziecko coś tam sobie pogadało ze sceny. Coś to zmieniło ? Trump miał wyje***e i wam polecam takie samo podejście ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wyprzedzając : nie, nic to nie zmieni, ograniczenia dalej będą szły swoim torem tak jak do tej pory. W Pełni elektryczne auta to nie będzie zasługa jakiejś tam Grety. Tak samo bardziej