Wpis z mikrobloga

@4kroki: jesteś analfabetą funkcjonalnym? Ja nie neguję ocieplenia. Neguję gówniane metody walki z nim i wykorzystywanie upośledzonej dziewczynki przez ekoterrorystów. Wzrusza, ma przekaz, ale jak skrytykujesz, a jest za co to: #!$%@? się pan od naszej małej dziewczynki, od nas i od małej dziewczynki.
ekoterrorystów


@Dusha: XD

Czytałeś w ogóle ten link który ci wysłałem, czy dalej będziesz się ośmieszał?

Kto tu #!$%@? jest "terrorystą" XD

Exxon, pomimo dziesięcioletniego obiektywnego wewnętrznego badania globalnego ocieplenia, wskutek potwierdzenia się niepokojących wniosków zagrażających jej interesom, zupełnie zmienił kierunek działań i spędził ponad 20 lat dyskredytując badania własnych naukowców[13]. Przedsiębiorstwo widziało swoją przyszłość biznesową w produkcji paliw syntetycznych, które byłyby zagrożone w przypadku ograniczania emisji[13].

Mimo że zatrudnieni w
@SquirrelsCanFly: dla mnie w ogóle takie atencyjne postępowania są żałosne, a nic nie bawi bardziej jak człowiek, który jedząc mięso umyślnie prowokuje wegetarian jakimiś tam słowami czy cos, bo ma taki kaprys. Z tym ze najpierw lepa w pysk za #!$%@? zachowanie, a potem dopiero jest śmiesznie
@SquirrelsCanFly: Kiedyś chłop, to był chłop. Poszedł do ciężkiej pracy, ale rodzinę utrzymał, do woja poszedł i na wojnę przy okazji też, bił się z tym i tamtym, kiedy śnieg był po jaja, to i tak do sklepu poszedł, a dziś?
Powoli zaczynam zgadzać się z głosami, że mężczyźni są coraz bardziej zniewieściali. Kiedyś mieli prawdziwe problemy i prawdziwy #!$%@?, to się głupotami nie przejmowali, a obecnie byle małolata sprawia, że
@SquirrelsCanFly: Jesteś głupi jesli myślisz w ten sposób
@Dusha: Ty zresztą też, tyle że w drugą stronę.
Oboje łykacie tak bardzo jak pelikany że #!$%@?ę xD
Prawda jest bardzo prozaiczna, za obiema stronami stoją korporacje, i to takie #!$%@? wielkie pokroju Chevron czy Aramco, z drugiej strony masz takie firmy jak Toyota, BMW czy Tesla, i tak te dwie pierwsze również bo wiedzą w jakim kierunku zmierza rynek.
Poczytaj sobie
W Ameryce mają zabawę kto będzie najmocniej kopcił na skrzyżowaniu :) I nie mam takiej naklejki bo szkoda mi swojego samochodu, ale tak: "Fuck you, Greta". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dusha: Okropna i zła grupa nacisku, która próbuje zniszczyć biednych i uciskanych wydobywców ropy xD Już teraz siedzą i nie mają co do garnka włożyć, a co dopiero ci biedacy by zrobili, gdyby wrednej 16 latce powiódł się jej misterny plan. Na szczęście ty ich przejrzałeś xD


@ZieloneKoloTramwaja: co gorsza, ta grupa chce zmniejszyc udzial czlowieka w zmianie klimatu zeby za 100 lat jedynie na biegunach byla temperatura w ktorej