Wpis z mikrobloga

tak naprawdę to cała wredna grupa nacisku


@Dusha: Okropna i zła grupa nacisku, która próbuje zniszczyć biednych i uciskanych wydobywców ropy xD Już teraz siedzą i nie mają co do garnka włożyć, a co dopiero ci biedacy by zrobili, gdyby wrednej 16 latce powiódł się jej misterny plan. Na szczęście ty ich przejrzałeś xD
  • Odpowiedz
ty widzisz szesnastoletnią dziewczynkę, a tak naprawdę to cała wredna grupa nacisku.


@Dusha: bardzo dobrze, że są ludzie którzy myślą globalnie i przyszłościowo. Dzięki takim ludziom udało się powstrzymać powiększanie dziury ozonowej zmniejszając produkcję m. in. freonu.
  • Odpowiedz
@su1ik: "Greta" to tylko maskotka za którą stoją jej rodzice i #!$%@? wie kto jeszcze, ale współcześni oświeceni wiedzą że ochrona środowiska to świętość i nie wolno w nic "ekologicznego" wątpić. Niestety, ludzie zamiast próbować z tym dyskutować wolą się spuszczać nad "He he, fuck you Greta, jeżdżem dizlem i co mi zrobisz? XD".

Żeby nie było, nie kwestionuje zmian klimatycznych i jestem proekologiczny, ale uważam też że większość ruchów pro-eko
  • Odpowiedz
@su1ik: Ktoś. Wiem, że to jest trochę #!$%@?, ale nie bawię się w takie dochodzenia. Na własną rękę próbowałem tylko dociec ostatnio kto finansuje ten "oddolny" ruch Grety, Fridays for Future i za cholerę nie idzie dojść kto za tym stoi i kto daje na to kasę. Jeśli to dla ciebie nie jest podejrzane, to jesteś większym optymistą niż ja.

Nie ma nic za darmo i nikt nie organizuje takich rzeczy
  • Odpowiedz