Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem eksperyment społeczny i tak jak myślałem, wypopki nie odróżnią torowego semi-slicka od zwyczajnie zużytej opony xD

Jak w tym kraju ma być dobrze i bezpiecznie na drogach, jeśli większość wiedzy o motoryzacji czy mechanice bierze się z powielania internetowych mitów i/lub z memów. Jak alfa to się psuje, jak saab to nie dostaniesz już części, jak bmw to się zabijesz na pierwszym zakręcie, diesel to musi kopcić, trzeba patrzeć na licznik przy kupnie a auta powyżej 189k to złom (nieważne czy 3 latek czy 23 latek) itp. itd. bułki i wędliny xDDD

Link bezpośredni:
https://www.wykop.pl/wpis/45704015/da-rade-jeszcze-sezon-przejezdzic-bieznika-jeszcze/

#humorobrazkowy #ciekawostki #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa ##!$%@? #heheszki #bekazpodludzi #pdk #opony #polskiedrogi
Atreyu - Przeprowadziłem eksperyment społeczny i tak jak myślałem, wypopki nie odróżn...

źródło: comment_AKyKvsR089z7aHVayktDvt8qQJZSPUel.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Ale z BMW to prawda XD Tani samochód z RWD, młody kierowca nie ogarnie i na pierwszym lepszym zakręcie przyciśnie gazu i go obróci.


@Megawonsz_dziewienc: trochę ciężko, bo doszliśmy do czasów gdzie BMW które się tanio kupuje e46/e90, e39/e60 mają ESP. Z włączonym bączków nie porobisz.

Wszystkie wypadki jakie widziałem z bmw w roli głównej ostatnio to nadmierna prędkość, nie rodzaj napędu.
  • Odpowiedz
Jak w tym kraju ma być dobrze i bezpiecznie na drogach

@Atreyu: O #!$%@? ci w ogóle chodzi? Przecież zareagowali jak najbardziej rozsądnie i normalnie. Wiedzą jak powinna wyglądać opona szosowa i to jak najzupełniej wystarczy. Nie potrzebują wiedzy o oponach torowych. Szukasz dziury w całym.
  • Odpowiedz
bo kogo tak po za tym obchodzą opony na tor?


@BajerOp: każdego kogo interesuje motoryzacja bardziej niż jazda słabym nudnym vagiem po bułki do sklepu xD

Natomiast uważam że każdy powinien wiedzieć jak wygląda zużyta drogowa letnia opona, każdy kierowca. Tak nie wygląda zużyta letnia drogowa opona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale zaraz powiesz mi, że ten eksperyment dowiódł, że nie wiem a dowiedziałem się dzięki tobie xD


@BajerOp: wszystko wskazuje że tak było, ale fajnie wygląda jak to odkręcacie ( )
  • Odpowiedz
Teraz to wszyscy tacy mądrzy i że oni by wiedzieli


@Atreyu: Nie wiedzieli bo niby skąd mieliby wiedzieć. Zareagowali właściwie widząc oponę która ich zdaniem wygląda na zużytą. Jak to niby do #!$%@? wacława ma źle świadczyć o bezpieczeństwie. Coś ci się chyba #!$%@?ło
  • Odpowiedz