Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem eksperyment społeczny i tak jak myślałem, wypopki nie odróżnią torowego semi-slicka od zwyczajnie zużytej opony xD

Jak w tym kraju ma być dobrze i bezpiecznie na drogach, jeśli większość wiedzy o motoryzacji czy mechanice bierze się z powielania internetowych mitów i/lub z memów. Jak alfa to się psuje, jak saab to nie dostaniesz już części, jak bmw to się zabijesz na pierwszym zakręcie, diesel to musi kopcić, trzeba patrzeć na licznik przy kupnie a auta powyżej 189k to złom (nieważne czy 3 latek czy 23 latek) itp. itd. bułki i wędliny xDDD

Link bezpośredni:
https://www.wykop.pl/wpis/45704015/da-rade-jeszcze-sezon-przejezdzic-bieznika-jeszcze/

#humorobrazkowy #ciekawostki #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa ##!$%@? #heheszki #bekazpodludzi #pdk #opony #polskiedrogi
źródło: comment_AKyKvsR089z7aHVayktDvt8qQJZSPUel.jpg
  • 66
@Atreyu tia, lepiej jezdzi niz by mozna przypuszczac, robilem e46 w 1.8 XD za GT4 V gena by trzeba pod 40 kola polozyc. Stoi jedna akurat z 400 kunia pod macha, ale wole robic swoja :)
wypopki nie odróżnią torowego semi-slicka od zwyczajnie zużytej opony


@Atreyu: Większość ludzi nie odróżnia, ale o czym to ma świadczyć?
Stereotypy tak działają, i tylko głupi ludzie faktycznie im w pełni wierzą.
@Dusha: nie wiem czy wiesz, ale da się nowe opony zjechać do zera po paru wyjazdach na tor autem 300-400+ ( )

ale skąd to możesz wiedzieć? xD
@Atreyu: Patrząc na to jakimi potworami jeżdżę...( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Starym Civicu 1.4 miałem Daytony/ Barum, /BFGoodrich.
Do obecnego Passerati 1.6 wrzuciłem całosezonowe Barumy- mało jeżdżę wiec wystarcza.