Wpis z mikrobloga

p0lka niby mówi że może sama za siebie zapłacić i jej to nie przeszkadza, ale zaraz wpomina że taki facet nie ma u niej szans. Z jakiej racji mam płacić za czyiś obiad? Robi i łaskę że sie ze mną spotyka? Kolejny pokaz hipokryzji p0lek. Nie przeszkadza mi płacić za siebie, ale jak za mnie nie zapłaci to niech spada. Pisk nowobogackiej 40stki. Oczywiście z zamiłowaniem do Mokebe.

""Porządny, reprezentujący coś sobą facet to towar deficytowy. Nie mam jakiś specjalnych wymagań jak z bajek Disneya. Mówię głównie o charakterze. Oni nie maja charakteru. Umówiłam się ostatnio z jednym. Przystojny, 41 lat, no ja j---e – nawet nie wiedział jak podejść i mnie dobrze pocałować. Chyba mu już dałam z litości albo z nudów. Teraz chce się przeprowadzać do mojego miasta (serio mówię – po 3 randkach!)

Powiem Ci cos, co powtarzam wszystkim otwarcie (tak, naszym polskim facetom, ku ich zgrozie, oburzeniu i piętnowaniu mnie – również).

Nie lubię polskich facetów!

Byłam w pięciu „poważnych związkach” – i żaden z nich nie był Polakiem (dwóch Niemców, dwóch Włochów, jeden Anglik)- owszem, spotykałam się, umawiałam, randkowałam, czy zdarzało mi się sypiać – z wieloma Polakami – i tym bardziej mogę powiedzieć: I’m out.

Czemu? Bo cudzoziemcy mają więcej kultury, lepiej się ubierają, wiedzą jak się zachować, jak traktować kobietę, nie musisz się z nimi wstydzić w restauracji, lepiej kłamią (Polakom nawet dobrej ściemy się nie chce wymyślić – albo nie potrafią), jak z nimi jesteś – to traktują Cię tak, jakbyś była jedyna na świecie (i jak patrzą na dupę laski obok w restauracji, to dopiero jak Ty wyjdziesz do wc).

Potrafią wydawać pieniądze na kobietę – idąc z Polakiem na obiad zawsze zastanawiam się czy trzeba będzie zaproponować na koniec zapłatę rachunku na pół albo czy zostawi napiwek… I to nie to, że ja szukam frajera i sponsora. W żadnym wypadku – mogę zapłacić za swój obiad – mogę zapłacić również za niego. Co zresztą zdarzało mi się robić. Ale taki facet nie ma później szans.

Zresztą to trochę wina nas, kobiet. Polskie kobiety popsuły polski rynek facetów. Jeśli facet jest przystojny – ma setki lasek w kolejce do łóżka, same wskakują. Jeśli jest przystojny i ma kasę – ma tysiące w kolejce. Przystojny, kasa i inteligentny? Hmmm.

Polskie laski są łatwe. Bardzo łatwe. Jeśli facet narzeka, że nie może bzyknąć – to znaczy że jest konkretną p---ą. Nauczyłyśmy polskich facetów, że oni się w ogóle nie muszą o nas starać – i tak prędzej czy później jakaś wskoczy do łóżka – i to nie byle jaka.”
"

- Agata (listy do Czarnego na pokolenieikea.com)`
#feminizm #p0lka #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #mgtow #redpill #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nudziarz-Spokojny: no i ma trochę rację. Dziewczyny nie dawajcie d--y Polakom. Bo co taki Polak może wam zaoferować? Wielki brzuvhol, sierść na całym ciele, podarte kalesony i nieustający odór alkoholu? A taki Szwajcar? Proszę Państwa taki Szwajcar to inna sprawa - kultularny, szykownie ubrany, skóra napięta na mięśniach brzucha, zawsze nienaganne maniery. Więc mówię raz jeszcze : nie dawajcie d--y Polakom.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Ogólnie takich wypowiedzi jak ta z tego pokolenia IKEA nie ma sensu komentować, ale zastanawia mnie jedno. Czemu ludzie tutaj mają taki problem o płacenie za kogoś w restauracji? Ogólnie zasada jest zazwyczaj prosta ten kto zaprasza płaci, ale jeżeli druga osoba chce też zapłacić to nie należy nalegać. Inna sprawa,że jak się umawia na tinderze na jakieś spotkanie no to też kwestia, kto właśnie zaproponował lokal, jeżeli np.
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: To płać za żarło które wkładasz do swojej interesownej mordy, zamiast oczekiwać że "ktoś w ciebie bedzie inwestować". Trzeba być wartym inwestycji najpierw, a jak może być warta tego osoba którą widzisz 1 lub 3 raz? Każdy ma swoje pieniądze i niech za siebie płaci, zamiast oczekiwać że coś Ci sie należy bo robisz wielką łaskę że sie z kimś spotykasz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nudziarz-Spokojny: jak traktujesz łaskę jak inwestycje to zainwestuj w Roksy xd masz 100% pewności bezpieczeństwa inwestycji xd a związki zostaw dojrzałym ludzia którzy nie są sflustrowani na cały świat xd
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Rozumiesz co mówie? Nikt normalny nie powinien marnować swoich ciężko zarobionych zasobów na pierwszą lepszą laskę z którą idzie na kolacje. Z jakiej racji? Kim Ty jesteś p0lko że miałabyś być warta moich pieniedzy?
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Toż te narcystyczne szmule co tak pogardliwie patrza na mężczyzn to same sobie gotują ten los. Normalny facet by 5 minut z nią nie wytrzymał, a tym bardziej jej p---------a i roszczeń. Są nikim, a wyżej srają niż dupę mają. Niech się w ogóle ciesza, że ktokolwiek na nie zwróci uwage, bo i to się nie należy.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: hm... jak tak czytam takie p--------y, to mam ochotę czuć się "wyjątkowa" - pojutrze idziemy z kumplem na p--o i już ma powiedziane, że ja płacę za ten wypad. I już parę razy wcześniej tak było. Ale nie.., nie mogę czuć się wyjątkowa, bo jest to po prostu normalne zachowanie. Czasem ów kumpel płaci, czasem ja. Kto pierwszy dorwie się do portfela. Naprawdę nie wiem z kim Wy się
  • Odpowiedz
Naprawdę nie wiem z kim Wy się zadajecie.


@KatpissNeverclean: Naprawdę nie wiem że Wy jesteście tak ślepi i nie widzicie wielu przypadków stanowiących większość, żyjąc w swojej (póki co) szczęśliwej bańce która w końcu pęknie przy zderzeniu z rzeczywistościa
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Ok, specjalnie dla Ciebie przetłumaczę na język kobiet:

c--j k---a p---s pieniadze alimenty g---t równouprawnienie dajcie mi chada nie polaka

Sama się prosiłaś :) Przewiń do góry, przeczytaj jeszcze raz co napisałem, może w między czasie opanujesz czytanie ze zrozumieniem lub chociaż śladowe możliwości logicznego myślenia.
  • Odpowiedz