Wpis z mikrobloga

u ale dużo się dzieje w związku z sytuacją z Emerym


@Mzil: W sumie to się nic nie dzieje. ( )

Watts też powiedział, że Xhaka i Kolasinac wracają do składu, ale Bellerin i Ceballos zmagają się z urazem ścięgen uda.
@Mzil: @Pustulka: Miejmy nadzieję, że to się skończy szybciej niż później. Wszyscy chyba mają już wystarczająco dość tego klauna. Po tym jak zobaczyłem to video miesiąc temu zwątpiłem żeby miało być lepiej.
link

Jeśli chodzi o następce to możemy skończyć w drugiej dziesiątce, ale wolę Freddiego niż jakiegoś kolesia wziętego na szybko (co się nie stanie). Docelowo trzeba iść w pierwotny wybór (Arteta), chyba, że Allegri się zgodzi, ale oni
Po tym jak zobaczyłem to video miesiąc temu zwątpiłem żeby miało być lepiej.


@MatEng: Ja po meczu z Watford już wiedziałem, że z Arsenalu pod wodzą Emerego już nic nie będzie.

Jeśli chodzi o następce to możemy skończyć w drugiej dziesiątce


@MatEng: No cóż na chwilę obecną celem jest finish w top7 i wygrana w Lidze Europy, dlatego jutro zobaczysz pierwszy skład z wyłączeniem Bellerina, który jest kontuzjowany i Leno
@Pustulka: > Ja po meczu z Watford już wiedziałem, że z Arsenalu pod wodzą Emerego już nic nie będzie.
Świetnie, mamy się licytować kto wiedział wcześniej? XD Oglądnij jeszcze raz to wideo z treningu i powienieneś zrozumieć co mam na myśli. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Myślę, że jakby się postarali to mogliby zatrudnić Allegriego lub Beniteza już teraz, obaj to upgrade względem Emerego szczególnie z tyłu i
Świetnie, mamy się licytować kto wiedział wcześniej?


@MatEng: Tu nie chodziło o licytację, ale kompletny brak wiary, że ten człowiek jest coś w stanie zmienić gdyby to ode mnie zależało to zwolniłby go zaraz po finale LE, bo blamaż i żenada w końcówce sezonu były poza moje wyobrażenia. To chyba jest film z jesieni zeszłego roku, bo Puma i stroje na to wskazują, w każdym razie nawet to było za wcześnie
@Pustulka: Kiedy powinni byli go wyrzucić to każdy ma subiektywne zdanie na ten temat natomiast co do tego, że po finale LE to się obaj co do tego zgadzamy [kropka].

O Evertonie ostatnio pisali w kontekście Artety, jak będzie dopiero się okaże. Mikel może się okazać strzałem w dziesiątkę (albo nie), ale będziesz pierwszy żeby przyznać, że #!$%@?śmy i będziemy sobie pluć w brodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°
Chelsea zaryzykowało i narazie im się to opłaca (OK, sytuacja nie 1:1),


@MatEng: O nie, nie porównujmy do siebie Lamparda, który miał za sobą pełny sezon w Derby i grę w finale play-offów do Championship z Artetą, który od wielu lat jest jednym z kilku asystentów Guardioli.

Wenger był no-namem "Arsene who?"


miał ofertę z Bayernu zanim Monaco zablokowało mu zmianę klubu, gdy opuszczał klub z księstwa miał za sobą 10
@Pustulka: #!$%@? stary, napisane tam jest jak byk:

(OK, sytuacja nie 1:1)

Czytaj dokładnie, bo robisz wszystko żeby zmienił zdanie o tobie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tak Anglia była hermatyczna, ale chodzi o to, że zdecydowali się na odważny ruch, który im się opłacił, łapiesz? Przestań ciągle traktować 1:1 z Artetą, bo ta rozmowa nie ma sensu. Chodzi o sam scenariusz.

Z dwojga wolę Beniteza, któremu dobrze
Ja bym dał szansę Mikelowi, bo nie chce żeby nam przechodziły koło nosa "duże" okazje.


@MatEng: No cóż najprawdopodobniej wybierają pomiędzy Nuno, Artetą, a Allegrim(kursy, przecieki i badanie przez nic gruntu oraz opinii na to wskazują). Wątpię by Nuno opuścił pralnię pieniędzy Mendesa i Chińczyków(ale kto wie może z Raulem Jorge planuje sobie zrobić drugą przystań w Premier League po Wilkach), Allegri pewnie będzie miał wysokie wymagania finansowe i transferowe, więc