Wpis z mikrobloga

@wojtoon: @EAGLEGBE: gdy ja kupowałem 150m2 dom to wszyscy, kurrrła wszyscy bez jednego wyjątku gadali:

NA CO CI TAKI DUŻY?? kto to będzie sprzątał?? po co?? na starość zostaniesz w pustym domu!!

U nas jest kult "ciasne, ale własne". I do nikogo nie dociera, że łatwiej jest odkurzyć 25m pokój, gdzie wszystko jest energonimicznie rozstawione niż 10m, gdzie wszystkiego jest nawalone, i musisz przestawiać rzeczy z kąta w kąt

Dodatkowym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MadokaDobraWaifu:
Jak kobieta wyjdzie z kuchni, to jej się na mózg rzuca.

Jakbym nie musiał płacić tylu podatków to kupiłbym nawet i 1000m2 chaty bo by mnie było stać. Ale że płacę vaty, pity, city, srity, akcyzy, #!$%@? muje dzikie węże i oddaję 3/4 tego co zarobię (a i to co "w skarpecie" mi opodatkują) to nie stać mnie na luksus mieszkania w drapaczu chmur w centrum nowego jorku
@czarny001: w PL jakby takie dostać to by nie było gdzie to położyć, bo mamy jakiś kult mieszkania w klitkach niestety :( w Ameryce zawsze jest miejsce, ech.

@dzek mieszkanie w malych mieszkaniach niestety jest determinowane przez stosunek zarobkow do cen mieszkan, a nie kazdy tez chce mieszkac 20km od miasta, bo dom to dom. Ja kupilem 50m2 blisko centrum, tzn wielkomiejski styl zycia, a za ta sama cene mieszkania na