Wpis z mikrobloga

Życzę sobie tylko takich treningów jak dzisiejszy... wszystko latało, dosłownie heh.

Triceps pushdown 2x25
DB bench press 2x15
Wide lat pulldown 2x15
Front/side/rear delts 2x15

Speed bench vs bands - 9x3 (170kg 3x3, 180kg 3x3, 190kg 3x3)
CG floor press 90x10, 110x10 130x10 150x11
Low pulley rows - 5x15
DB seated power clean - 3x15
Triceps band pushdown 3x50
Biceps curls - 3x10

Na nagraniu ostatnia seria z każdego przedziału :) + floor press ostatnia seria. Ogólnie za dużo siły, za lekka sztanga lol, przez co 170kg latało krzywo :P Ale potem 180kg i 190kg już o wiele lepiej hehe.

Ogólnie chwyt wszystkie serie close grip, a 190kg robiłem chwytem takim jakim mam zamiar normalnie wyciskać, czyli mały palec przy znacznikach.

Ogólnie teraz mam zamiar mocno skupić się na objętości, szczególnie pleców i tricepsów... bo czuję że mam zbyt dobrą regenerację. W przeszłości zdarzało mi się zajechać CUN, ale poszczególnych mięśni właściwie nigdy, więc trzeba spróbować to zrobić :) Po prostu obecnie czuję że jestem zregenerowany już na dzień/dwa przed danym treningiem upper body, czyli robię za mało.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Życzę sobie tylko takich treningów jak dzisiejszy... wszystko latało, d...
  • 12
@IntruderXXL: Rozgrzewkę robię podobnie, inspirowałem się Wenningiem i trenerem góry, zazwyczaj wychodzi:
Ściąganie nachwytem 4x15-25
Triceps na linkach 4x15-25
Rotacja zewnętrzna na wyciągu 4x12
Dużo lepiej mi się po tym wyciska( ͡° ͜ʖ ͡°)
@axaha: Podnosi temperaturę w obrębie stawów, dobrze aktywuje mięśnie stabilizujace(najszerszy, czworoboczny, równoległoboczny, nadgrzebieniowy, obły mniejszy) w wyciskaniu, do tego lekko "spompowany" triceps może pomóc jego lepszej pracy w trakcie wyciskania, dodatkowa objętość na partie które zazwyczaj są słabe. Ważne żeby nie użyć dużego ciężaru, bo serie blisko upadku mogą odwrotny efekt przynieść.
@IntruderXXL: Po co wbijac objetosc na takim niskim rpe? Bo rozumiem, ze nie chcemy zmeczyc tych partii, a jedynie je rozgrzac. Czym to sie bedzie roznilo od zwyklego zginania i prostowania reki w lokciu bez ciezaru. Jak zrobimy wystarczajaco duzo powtorzen bez ciezaru, to tez jakas tam volume sie nabije.
Brzmi bardzo fajnie, dzieki. Pewnie zaciekawil Ci fragment, gdzie mowi, ze dwojki sa slabo uzywane w siadzie i czworka jest miesniem dominujacym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DywanTv: Wiesz dla mnie to nic nowego :) Bo od Simmonsa wcześniej już to wszystko 100 razy słyszałem heh. No i praktykowałem.