Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Poprzedni post został usunięty przez moderację, dodaje w innej formie, formularza google. Może ten nie spadnie z rowerka. W linku macie opis co i jak. Nie taguję, tylko zawołam zainteresowanych.

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelwojciech: teraz przypomniałem sobie, ze jednak może poszedł z automatu. Bo dużo plusowanych wpisów jednej osoby. Tak jak poprzedni tam tez chyba była jakaś taka akcja? Może dlatego spadł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelwojciech: jak będziesz robił bez wołań to napisz PW :)

Teraz piszą że znajdą po tagach bez wołania a jak dojdzie co do czego to będzie płacz że się za szybko rozeszło i czegoś nie starczyło
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelwojciech Ciekawe kogo tak boli to, że można pachnieć Tomem Fordem, Kukurydzianem czy innymi PDMami w cenie Nautici czy Aspena ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A moderacji oryginalne "Testery" Forda z Allegro za 109 zł jakoś nie przeszkadzają
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: dzięki za zawołanie. Wybrałem 21 zapachów, oby nie wszystkie przeszły bo zbankrutuje ale w razie czego i tak wezmę :-) do rozbiórki napisze 2 listy. Jedna ta co mi się pokryje, druga ewentualnie jak coś będę chciał dobrać. Na pewno wezmę 20ml TF neroli. Jak możesz to zamów więcej szkielek, domowie kilka pustych. Wolaj śmiało na rozbiórkę!
  • Odpowiedz