Wpis z mikrobloga

Pewnie niektorzy tutaj rozgladaja sie za zakupem samochodu i do nich kieruje swe pytanie.
Poszukuje obecnie samochodu w dwoch kwotach 50-80k i 80-110k
Jak obecnie wyglada sytuacja z wyprzedazami w salonach? Macie jakies polecane modele samochodow i do tego bardzo udane rabaty? Gdyz osobiscie rozgladam sie za roznymi samochodami i chyba te obnizki to pic na wode...
Uprzedzajac - nie podalem swoich preferencji odnosnie samochodu, ale moze byc sedan, przez kombi i suv (z naciskiem na te dwa ostatnie)

#samochody #kupujzwykopem #skoda #toyota #audi #honda #bmw #nissan #renault #infinity #mitsubishi #fiat #kia #hyundai
  • 7
@psycho1444: chyba najlepiej zadzwonić i samemu się zorientować co Ci mogą zaoferować, indywidualnie, bo np.u mnie był rabat za wykonywany zawód. I warto zadzwonic i porównać oferty tej samej marki z różnych salonów.
@psycho1444 no teraz według mnie to dobry moment na kupno, ja w skodzie sporo utargowałem od ceny katalogowej bo mają sporo aut na stocku. Byłem też w hyundaju bo mnie interesował i30 ale mają 5 minutową trase do jazdy próbnej więc podziekowałem.
@psycho1444: z każdym możesz ponegocjowac. Nie kryj się i mów w salonie peugeot np. A w Renault dali taniej i lepsze wyposażenie. I w ten sposób u każdego utargujesz.

My w ten sposób wyciagnelismy najbogatsza wersję ducato w cenie golasa :)