Wpis z mikrobloga

Hej,
Zastanawiam się nad tymi dwoma mieszkaniami w #lodz . Które z nich uważacie że jest lepsze?
Mieszkanie dla mnie i różowej + jakieś kitku lub pieseł. Nie planujemy dzieci w okresie najbliższych 5-10 lat.

PS. @Scaab wiem że masz bana ale i tak myślę że masz drugie konto gdzieś. Chce kupić w okresie Twojej bańki :D

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #pytanie #deweloperka
DrN_25 - Hej,
Zastanawiam się nad tymi dwoma mieszkaniami w #lodz . Które z nich uwa...

źródło: comment_Xf4Il3AovCsuk8RmOVPWebt4krncVvDL.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrN_25: Zdecydowanie pierwsze!
Nawet bym się nie zastanawiał jakbym miał tylko te dwa.

1. Okna na zachód. W domu przebywamy najcześciej po południu - ze wschodniego słońca nie ma kiedy skorzystać.
2. Drugie mieszkanie twierdzi że korytarz to salon - bo masz komunikację do sypialni przez środek salonu.
  • Odpowiedz
@DrN_25: szczerze to żadnego bym nie brał. Pierwsze niby lepszy rozkład, ale ta łazienka o takiej powierzchni, to przecież iks de xD nawet nie ma jak powiększyć bo mniejszy pokój też już mikrus i waski. Chyba, że polaczylbys pokój z salonem i trochę łazienkę powiększył, ale robi ci się mieszkanie dwupokojowe wtedy.
  • Odpowiedz
@DrN_25: Ja bym brał pierwsze, więcej okien i z lepszej strony. Ogólnie nie przepadam za oknami od wschodu, bez mocnych rolet słońce nie da się wyspać nawet w weekendy. Pytanie też, na co będziesz miał widok z danej strony.
  • Odpowiedz
@Norkanerka: Termin oddania przyszły rok właśnie chyba 2 lub 3 kwartał zależne od budynku . O jakości tez słyszałem właśnie i tym się martwię ;/ . Spora ilość deweloperów teraz leci w kulki z jakością.

@elf_pszeniczny: niestety nie chce kupować mieszkania 60+ metrów (cena kosmos + potem opłaty) a mieszkanie dla dwóch osób. 1 pokój ma być sypialną a drugi trochę graciarnia z komputerem itp.
Mieszkanie ma być przejściowe na około 10 lat docelowo chcemy dom, a to mieszkanie jest w dobrej lokalizacji pod wynajem

@lewoprawo: Z jednej strony na rewitalizowaną
  • Odpowiedz
Przy pierwszym jest miejsce na TV, wystarczy mi 49 lub 55 cali nie chce większego :)


@DrN_25: dzisiaj, za 3 lata swierdzisz że chcesz większy i w ogóle to c-----o że oglądając tv po lewej stronie widzisz kuchenną szafkę, a po prawej drzwi... jak w kawalerce jakiejś... zresztą to tylko przykład nieustawności tych "salonów"
i tak kupisz jak się uprzesz, więc jak tak tylko sobie komentuję
  • Odpowiedz
@DrN_25: no generalnie ciężko znaleźć coś w dobrym standardzie, nawet cena tego nie gwarantuje, bo to już nawet nie chodzi o materiały, a o wykonanie - a wiadomo, że deweloper zatrudnia podwykonawców i niestety nie jest w stanie skontrolować wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯ jeśli masz coś innego do wyboru niż Murapol to ja bym polecała jakiegoś innego dew, Murapol tak jak piszesz - przeciąga wydanie budynku, do tego te problemy finansowe, z
  • Odpowiedz
@DrN_25: drugie odpada jak to ktoś tutaj zauważył, że względu na brak słońca które będzie tylko do południa, wtedy gdy jesteś w pracy.
  • Odpowiedz
@DrN_25: Jak dla mnie to za małe sypialnie, w sypialni poniżej 10 metrów nie wstawisz podwójnego łóżka. Na rzucie niby wejdzie łóżko ale chyba będziesz musiał przefruwać nad nim.
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Na razie wgl nie mam, wystarcza mi monitor 24 cale :)

@Norkanerka: Właśnie problem jest w podwykonawcach ;/ myślałem jeszcze nad VRD development oni budują na poprzecznej jeden blok.

@ErikSkurveson: Też jest w tym problem, zauważyłem to. Poszukuje 2 pokoi niestety, gdyż nie chce by komp i inne pierdoły były w sypialni czy salonie. W sypialni ma być tylko łózko + komoda co najwyżej .
  • Odpowiedz