Wpis z mikrobloga

Jestem tak sfrustrowany sytuacją na rynku matrymonialnym, że gdy sobie wyobrażam że jestem chadem, to nie wyrywam dziewczyn na potęgę, tylko je bezlitośnie gnoję. Wywołuję kompleksy, prowokuję konflikty, #!$%@?ę i wyrzucam w dowolnym momencie z mieszkania jak śmiecia. A ponieważ jako chad mam posłuch u każdej #p0lka, to moje działania zawsze są zwieńczone sukcesem i żaden lód na #!$%@? nie zastąpi dzikiej satysfakcji jaką przeżywam gdy wyobrażam sobie głupią, zniszczoną, płaczącą dziewczynkę, do niedawna wielce (hatfu) czcigodną, bezlitosną hipergamiczną bestię.

Niestety moja żądza krwi musi pozostać niezaspokojona. Z moim wyglądem pomyleńca i introwertycznym charakterem, mogę co najwyżej zjeść snickersa i sobie dalej nie zwracać uwagi na mijające mnie na ulicy różowe paski.

Czasami mam ochotę podejść i zniszczyć takiej dzień jakimś szczerym do bólu krytycznym komentarzem na temat wyglądu.
#przegryw
  • 82
Wywoływanie kompleksów, zabawa czyimiś uczuciami i prowokowanie konfliktów w celu wywołania poczucia winy to normalne zachowania. A nie, przepraszam. Tylko gdy robi to kobieta. Wtedy to jest 'hihi ona jeszcze trochę niedojrzała jest'. Ale jak facet tylko wspomni że też by chciał mieć taką władzę, to reakcje macie powyżej.
@TestoDepot:

Jeśli facet chce tylko dupę to niech nie ma pretensji do kobiet, że trafia na te, które dadzą mu tego, czego on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawo przyciągania.

Chcesz dupy? Dostajesz dupę.

Nie doceniacie charakteru i dobroci to jej nie dostajecie, proste.

Tacy wszyscy jesteście. Chcecie tyko seksu bo kochać nie umiecie.
Wywoływanie kompleksów, zabawa czyimiś uczuciami i prowokowanie konfliktów w celu wywołania poczucia winy to normalne zachowania. A nie, przepraszam. Tylko gdy robi to kobieta. Wtedy to jest 'hihi ona jeszcze trochę niedojrzała jest'. Ale jak facet tylko wspomni że też by chciał mieć taką władzę, to reakcje macie powyżej.


@Hrpr:

Buahahaha o koorfa ale żałosny rzyg przegrywa xD
Podejście typu "gdzieś tam słyszałem że podobno kobiety tak robią, kij czy to
nie dostajemy, bo nie jest to przez różowe oferowane.


@TestoDepot:

Niestety mylisz przyczynę ze skutkiem

Oferują, ale nie wychylają się na starcie skoro widzą że facet tego nie chce.

trzeba się przystosować do warunków jakie panują - jesz albo zostaniesz zjedzony i przerobiony na frajera.


@TestoDepot:

To dlatego większość kobiet nie pokazuje na starcie jaka jest dobra i czuła, bo taką dziewczynę najłatwiej wykorzystać. Wy jesteście temu winni. Nawet wam
rzecz w tym, że większość kobiet taka nie jest XD


@TestoDepot:

To ty bajtujesz przecież, wmawiasz mi jakie są kobiety a nic na ten temat nie wiesz przecież. Wciskasz mi kit w który sam wierzysz i to że ktoś ma inne zdanie niż ty to dla ciebie albo bait albo bialorycerz bo tylko twoje poglądy mają rację bytu. Upierasz się przy swoim jak ściana.

zupełnie tak jak wy, przypadek?


@programista1992

@