Wpis z mikrobloga

Jestem tak sfrustrowany sytuacją na rynku matrymonialnym, że gdy sobie wyobrażam że jestem chadem, to nie wyrywam dziewczyn na potęgę, tylko je bezlitośnie gnoję. Wywołuję kompleksy, prowokuję konflikty, #!$%@?ę i wyrzucam w dowolnym momencie z mieszkania jak śmiecia. A ponieważ jako chad mam posłuch u każdej #p0lka, to moje działania zawsze są zwieńczone sukcesem i żaden lód na #!$%@? nie zastąpi dzikiej satysfakcji jaką przeżywam gdy wyobrażam sobie głupią, zniszczoną, płaczącą dziewczynkę, do niedawna wielce (hatfu) czcigodną, bezlitosną hipergamiczną bestię.

Niestety moja żądza krwi musi pozostać niezaspokojona. Z moim wyglądem pomyleńca i introwertycznym charakterem, mogę co najwyżej zjeść snickersa i sobie dalej nie zwracać uwagi na mijające mnie na ulicy różowe paski.

Czasami mam ochotę podejść i zniszczyć takiej dzień jakimś szczerym do bólu krytycznym komentarzem na temat wyglądu.
#przegryw
  • 82
  • Odpowiedz
@Hrpr:

Niewinne dziewczyny, które dały by serce na dłoni, wartościowe kobiety chcesz wyrzucać i obrażać bo inne kobiety paskudzą rynek matrymonialny.

Przegrywy to jednak chore umysłowo ludzie których należy izolować od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Hrpr: takich osobników jak Ty to trzeba izolować. Bo potem ktoś pomyśli, że redpill czy blackpill to jakieś #!$%@? co nienawidzą kobiet za to, że sa kobietami.
  • Odpowiedz
Wywoływanie kompleksów, zabawa czyimiś uczuciami i prowokowanie konfliktów w celu wywołania poczucia winy to normalne zachowania. A nie, przepraszam. Tylko gdy robi to kobieta. Wtedy to jest 'hihi ona jeszcze trochę niedojrzała jest'. Ale jak facet tylko wspomni że też by chciał mieć taką władzę, to reakcje macie powyżej.
  • Odpowiedz
Nie doceniacie charakteru i dobroci to jej nie dostajecie


@BloodyMassacre26: nie dostajemy, bo nie jest to przez różowe oferowane.

Tacy wszyscy jesteście. Chcecie tyko seksu bo kochać nie umiecie.


@BloodyMassacre26: trzeba się przystosować do warunków jakie panują - jesz albo zostaniesz zjedzony i przerobiony na frajera.
  • Odpowiedz
Wywoływanie kompleksów, zabawa czyimiś uczuciami i prowokowanie konfliktów w celu wywołania poczucia winy to normalne zachowania. A nie, przepraszam. Tylko gdy robi to kobieta. Wtedy to jest 'hihi ona jeszcze trochę niedojrzała jest'. Ale jak facet tylko wspomni że też by chciał mieć taką władzę, to reakcje macie powyżej.


@Hrpr:

Buahahaha o koorfa ale żałosny rzyg przegrywa xD
Podejście typu "gdzieś tam słyszałem że podobno kobiety tak robią, kij czy to prawda czy nie, ale ja też
  • Odpowiedz
rzecz w tym, że większość kobiet taka nie jest XD


@TestoDepot:

To ty bajtujesz przecież, wmawiasz mi jakie są kobiety a nic na ten temat nie wiesz przecież. Wciskasz mi kit w który sam wierzysz i to że ktoś ma inne zdanie niż ty to dla ciebie albo bait albo bialorycerz bo tylko twoje poglądy mają rację bytu. Upierasz się przy swoim jak
  • Odpowiedz