Wpis z mikrobloga

Jestem tak sfrustrowany sytuacją na rynku matrymonialnym, że gdy sobie wyobrażam że jestem chadem, to nie wyrywam dziewczyn na potęgę, tylko je bezlitośnie gnoję. Wywołuję kompleksy, prowokuję konflikty, #!$%@?ę i wyrzucam w dowolnym momencie z mieszkania jak śmiecia. A ponieważ jako chad mam posłuch u każdej #p0lka, to moje działania zawsze są zwieńczone sukcesem i żaden lód na #!$%@? nie zastąpi dzikiej satysfakcji jaką przeżywam gdy wyobrażam sobie głupią, zniszczoną, płaczącą dziewczynkę, do niedawna wielce (hatfu) czcigodną, bezlitosną hipergamiczną bestię.

Niestety moja żądza krwi musi pozostać niezaspokojona. Z moim wyglądem pomyleńca i introwertycznym charakterem, mogę co najwyżej zjeść snickersa i sobie dalej nie zwracać uwagi na mijające mnie na ulicy różowe paski.

Czasami mam ochotę podejść i zniszczyć takiej dzień jakimś szczerym do bólu krytycznym komentarzem na temat wyglądu.
#przegryw
  • 82
  • Odpowiedz
Poniedzielski kiedyś coś takiego powiedział.

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia bo każda kolejna ba wady poprzedniej plus własne.


@Arachnofob:

Ja mam tylko swoje
  • Odpowiedz
ja jestem na etapie że chciałbym już spotkać kobietę z którą ułożę sobie życie więc tak


@Arachnofob:

p0lak naskakał po dziurach, wyszalał się z #!$%@? a teraz szuka porządnej dziewicy do założenia rodziny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
a teraz szuka porządnej dziewicy do założenia rodziny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@BloodyMassacre26: bycie porządną nie definiuje bycia dziewicą

sądzę, że ty nie jesteś dziewicą więc według własnej definicji nie jesteś porządna xD
  • Odpowiedz
@Arachnofob:

Przecież to poglądy przegrywow
Ruchać co się napatoczy ale żona to tylko dziewica bo zużytej nie tknie xd

Kurde ja bym zużytego faceta który ruchał bez zobowiązań to bym kijem przez szmatę nie
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 a kiedy ja coś takiego napisałem? Nigdy...

Malo tego... W którymś z poprzednich wątków pisałem Ci że nie mam nic przeciwko dużemu "doświadczeniu" kobiet bo sam mam duże tylko oczekuje szczerości a z tym już ciężko u kobiet xD
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26:
Odpowiedziałbym ci punkt po punkcie, ale ja mam trudne studia i dużo nauki.
Dlatego ograniczę się do 'w dupie byłaś, gówno widziałaś.
Nie wiesz nic ani o moich doświadczeniach, ani o doświadczeniach osób z mojego otoczenia, więc przestań traktować swoje urojenia jako opis mojej osoby.
Mam solidne osobiste podstawy do tego, aby nie ufać kobietom spoza rodziny i twoje wysrywy co najwyżej przekonują mnie do tego, że mam rację.
  • Odpowiedz
@Hrpr: @Hrpr:

Natomiast wy uparcie traktujecie moje posty jako moje urojenia.

Masz solidne podstawy by nie ufać tym które cię oszukały.
Nje masz podstaw nie ufać reszcie bo reszty nie znasz. Nie ufasz wartościowym kobietom z powodu szmat. To nie ich wina a
  • Odpowiedz