Wpis z mikrobloga

Psst, można zwiedzać Azję przed/zamiast zrobienia sobie dzieciaków, ci debile nawet tego nie sprawdzają xD


@pianinka: wiem, nawet często jest szybciej i sprawniej, a mimo to jest jak w tym dowcipie o Ferrari:

- palisz? to bez sensu, i to tyle lat? 20 lat palenia to wydatek jak nowe ferrari
- a ty palisz?
- no jasne że nie
- gdzie twoje ferrari?

Jakoś Ci co są ogarnięci, to mają i
Jeszcze rozumiem jak z tego jakaś patola wychodzi ale jak młodzi ludzie mają dzieci nawet przez przypadek ale stają na wysokości zadania to co w tym śmiesznego? Oni dziesięć lat później mogą balować do woli a ty może dopiero będziesz pchał ten wózek.
Wiadomo każdy ma inny pomysł na życie ale jak już się stało to trzeba dźwignąć ten ciężar.
@violentj jazda na rowerze cały dzień, upijanie się ze znajomymi co weekend, umawianie się z dziewczynami kiedy tylko chce co za tym idzie nie muszę kłamać że jestem wolny i bezdzietny jak niektórzy to robią, spontaniczny wyjazd nad morze/jezioro bez zmartwień KOMU BY TU PODRZUCIĆ GNOJA BO JADĘ SZALEĆ, tłumaczyć dalej?
@sesa_sebix: też sie kiedyś zapierałem nogami i rękami że dzieci mieć nie będę, każdy tak ma, pozniej przychodzi to pierwsze i dopiero wtedy mozna powiedziec o miłosci bezgranicznej, bo do kobiety nigdy takiej nie będzie - problem w tym ze to działa w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)