Wpis z mikrobloga

@Silwerbalk: to takie na rozprostowanie kości xD
Ostatnio na 2 zmianie zrobiłem sobie pneumatyczny pistolet na kulki papierowe i strzelalem nimi w kota firmowego xD
Żeby nie było, tym nie boli, sprawdziłem, więc kitku nie ucierpial xD
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: to takie na rozprostowanie kości xD
Ostatnio na 2 zmianie zrobiłem sobie pneumatyczny pistolet na kulki papierowe i strzelalem nimi w kota firmowego xD
Żeby nie było, tym nie boli, sprawdziłem, więc kitku nie ucierpial xD
  • Odpowiedz
@Buchomodozor: moją robote to by rozgarnięty szympans ogarną i mniej by brał niż ja..... ( ͡º ͜ʖ͡º) tak na prawde teraz się zastanawiam to co ja w niej robie jakby byli ogarnięci to by robot to robił bo tylko podajesz element czekasz z 30 min i wyjmujesz element..... XD
  • Odpowiedz
@Gviazdor: chłodziwo to raz w tygodniu dolewam a olej wymieniam raz na miesiąc jak nie lepiej (choć nie wiem po kiego #!$%@? to robie ale każą to ok) u mnie progaruje ktoś inny ja max z pena wrzucam program do kompa i cyk ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale ktoś musi to sprawdzi" czy dobrze skrawa.... No to chyba jedyna praca taka umysłowa u mnie właściwie czy
  • Odpowiedz
@Gviazdor: u mnie przez ostatnie tygodnie jest na jednej robota 6 godzin, na drugiej 5 a na trzeciej albo 7 albo jakies #!$%@? male trzeba co chwila ustawiac :d i tak sie zyje pomalu
  • Odpowiedz