Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zakakaikane: mój ojciec też tak ostatnio zalał, i to dobre 80 L, a połapał się dopiero jak mu auto stanęło. Spuścił więcej niż pół baku i dolał ropę, do pozostałej benzyny też dolał ropę i zalał w drugie auto i ogólnie wyjeździliśmy i nic się nie stało, ale ojciec zawsze lubił życie na krawędzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Heheszkara: na starych silnikach tak się robi, bo
@AVATARKUBA122: @graf_zero: @sztefen_muller: @maateusz123: @Heheszkara: @PlytaGnojowa: @Ortofenylofenolan_sodu: @HetmanPolnyKoronny: @lubiegrzeski: @Matan_Jagiz: @Asso: @Emillq94:

Sorry jak wołam kogoś niepotrzebnie, u znajomego mechanika spuścili wache, zalali za 100zł diesla i wszystko bangla. Koszt 150zł. Ufff ( ͡° ͜ʖ ͡°)

95 zalcił mi #!$%@?ć, szkoda ryzykować akurat te pojazdy które mam w benzynie, bo są trochę więcej warte ( ͡
Moj stary kiedys zalal 10 litrow benzyny do diesla. Skapnal sie, dolal caly bak ropy do tej benzyny. Wypalil 1/4 baku i dolał jeszcze diesla do pelna. Nic sie nie stalo, nic nie #!$%@?, minal rok fura jezdzi. Spusc z baku (czasem na stacji maja sprzet) kup pompe jakas za 30zl (sa takie elektryki do oleju wyssysania) wymien filtr paliwa, w weze wpusc ta pompkę, zalej diesla i bedzie ok. Nie bedzie
@Zakakaikane: Jak są duże mrozy to do starych diesli leje się benzyne w mniejszych ilościach tka do 20%.
By nie wytrącała się parafina.
Jak masz prosty silnik to dolej ropy i jeździj :)
Dlatego kocham stare 1.9 tdi 90 czy 110 koni wlejesz co masz i jedziesz ;d