Wpis z mikrobloga

a Wonziu wciąż leci w dól,
ktoś się podejmie wytłumaczenia/analizy czemu jutubowy poziom subów zmalau a nie urus ?
ja sobie zdaję sprawę że Maciej to nie żaden blowek czy inny #!$%@? rezigiusz,
ale ostatnimi czasy widać napracowanie a i materiały ukazują się regularnie,
zapraszam do dyskusji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wonziu
blackbird - a Wonziu wciąż leci w dól,
ktoś się podejmie wytłumaczenia/analizy czemu...

źródło: comment_Hc07xLfUtJatetkkWb2gFm5KFYepRx3j.jpg

Pobierz
  • 25
@blackbird: Tu nie potrzeba żadnej analizy. Tak jak @jasonfly napisał, wonziu najwięcej zyskuje na recenzjach i prezentowaniu gier, a nie letsplayach, czas letsplayów się już skończył.
Dodatkowo ci co chcą oglądać jak makuła przechodzi grę wchodzą na stream, a jak nie mogli oglądać na żywo to odpalają jarchiwum.pl, nie będą czekać aż odcinek pojawi się na youtubie za tydzień bo kolejny stream będzie za dwa dni i nie będą na bieżąco.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackbird: czyli co, montażysta i marketingowiec z PUPu nie ciągną statów do góry? A może targetem jest specjał na 87000 subów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Gdyby tylko wróciły czasy perełek takich jak "Orki zabiły mu rodzinę".
@blackbird: Lets pleje to przeżytek dawnej epoki. Kiedyś nie było twitcha/był mało popularny/ludzie mieli internet na wiadra to takie coś było jak najbardziej spoko, dzisiaj ogląda się streamy. A jak kogoś ominął stream to sobie obejrzy w archiwum.

Kanał nie potrzebuje trzech virgin montażystów tylko potężnego krasnala disco menadżeja. Chodzi o robienie krótkich materiałów max. 10 minut, w których faktycznie jest jakaś treść, ale wcale nie potrzeba jakiegoś nieziemskiego montażu. Warto
@blackbird: Tak jak przedmówcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widać napracowanie a i materiały ukazują się regularnie

Oczywiście nie są to materiały tylko odpady ze strumienia i to wycinki. Wiadomo lepiej sobie zapuścić nieucięte archiwum, szczególnie teraz w dobie kosmicznej technologii jarchiwum.pl!



Z całym szacunkiem dla ekipy z PUPu. Ale jakbym lata nie oglądał Makuły, ale subował bo kiedyś oglądałem i zobaczył na feedzie takie miniaturki to bym
blamedrop - @blackbird: Tak jak przedmówcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 widać napracowanie a i materi...

źródło: comment_cOoSbd3ew25MoLHD5zTcvubNLrnvI0lO.jpg

Pobierz
@KK44: Akurat z Wonziowego playthrough zawsze nawinie się dużo zabawnych, śmiesznych sytuacji, ciętych komentarzy, czy aluzji do czatu, też myślę że Kevinosd potrafi to uchwycić jak słusznie zauważyłeś.
ktoś się podejmie wytłumaczenia/analizy czemu jutubowy poziom subów zmalau a nie urus ?


@blackbird: w moim przypadku było tak.
Miałem setki kanałów w subskrypcjach. Pewnego razu postanowiłem sobie posprzątać.
O, kanał wonzia, oglądałem gościa w gimbazie hehe. Zerkam co się dzieje na kanalez po dwóch minutach usuwam subskrypcję. No sorry, ale jak chcę w coś sobie pograć to w dobie szybkiego internetu sobie tę grę kupię i na szybko pobiorę.
Nie