Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na weselu z różową po którym pojechaliśmy do hotelu przenocować. Spojrzenie tych ciotek na to, że śpimy razem w jednym pokoju było dosyć wymowne. Jedna nawet zaproponowała, że możemy u niej spać, ja z jej synem, a moja ze swoją kuzynka xD
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
@Tadumtsss: no można tak powiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hmrogrz: bez mówienia tego właśnie tak to wyglądało. Ogólnie to mam wrażenie, że połowa osób się na nas patrzyła jak na jakiś małolatów, którzy jedyne co mają w głowie to ruchanie. A oświadczenie tego, że mamy już zarezerwowany pokój tylko uświadczyło ich w tym przekonaniu.
  • Odpowiedz
@WUJICO: byłem raz z różową lvl 28 ja wtedy lvl 25, mieszkaliśmy ze sobą normalnie, ale jak jeździliśmy do jej rodziców to musieli mi wynajmować pokój gościnny bo to nie do pomyślenia, aby spać ze sobą przed ślubem

głębokie podkarpacie

i to nie tak, że jej starzy nie wiedzieli... ale to chodziło o to, że ona by w tej wiosce życia nie miała... jej starzy byli spoko i nie mieli nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fighter_forGlory: jakie Podlasie? 90% ludzi 50+ ma zakodowane, że segz tylko po ślubie i chuyyy. Widzę to nawet po swojej rodzinie gdzie ciotki/babki na takie sytuacje reagują tak samo, a mieszkam bliżej zachodu, a jeszcze niech się okaże, że masz dzieciaka nieochrzczonego to stan zawałowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Key96 Eeeee... Chyba się na szczęście obracam w normalnym środowisku. xD
Wśród bliższych znajomych, żeby rodzice/dziadkowie krzywo patrzyli na spanie czy mieszkanie razem bez ślubu to się spotkałam tylko z jednym przypadkiem.
  • Odpowiedz