Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopki,
Patrząc, po ile orientacyjnie cenią się konsole PS4 Pro w polskich elektromarketach, zamurowała mnie jedna rzecz. Na przestrzeni 2 tygodni w każdym z nich cena tejże konsoli wzrosła o prawie 300 zł. Black Friday efekt ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdjęcie po lewej z dnia 1 listopada, drugie z 10 listopada.
Pozdrawiam
#blackfriday #wykopefekt #media
Pobierz Lun4tic22792137 - Witajcie Wykopki,
Patrząc, po ile orientacyjnie cenią się konsole P...
źródło: comment_s7xSJ1tChH0I8f0YW09HE4EkYuQpyfsi.jpg
  • 86
Aż założyłem konto jak przeczytałem ten debilizm. Po pierwsze to autor posta jest totalnym nieudacznikiem skoro nie potrafi robić screenów. Po drugie dziwnym trafem autor zrobił sobie zdjęcie ps-ki sprzed podwyżki (??????? kto tak robi????). po trzecie, na zdjęciu nawet nie wysilił się aby pokazać datę. Fake jak nic. Widać, że konkurencja czuwa. Na miejscu tego sklepu, zgłosił bym to do sądu jako nieuczciwa praktyka i oszustwo. A już tym bardziej administratorzy/
@Remek87: XDD powodzenia w życiu jak masz od razu ludzi wyzywać.. ale skoro zacząłeś „zabawę”:
Po pierwsze krecie, szybciej mi było zrobić fotkę, przy SS też pewnie znalazła by się rzesza ludzi oskarżająca o przerobienie. Po drugie polaczku widzisz gdzieś logo sklepu ? Po to zrobione pod kątem. Gdybyś chociaż trochę znał się na systemach innych niż Windows, widziałbyś, że będąc na fullscreenie na maczku, nie wyskakuje data, jeśli nie przeciągniesz
@Lun4tic22792137: Nie odpowiedziałeś na żadne zarzuty, więc komentarz jest zbędny. Nie uważam, że sklep tego nie zrobił. Uważam, że ten wykop i zdjęcie nic nie wnosi do tematu, a wręcz prowokuje i wprowadza propagandę. Nie masz żadnych dowodów, ŻADNYCH. Więc nie kumam po co tworzyć zamęt polaczku?
@Remek87: Kup sobie staruszku okulary i przyjrzyj się dokładnie zdjęciom, a może jakieś daty pod cenami znajdziesz.
Twój komentarz dziadku tak samo. Udowodnij mi kłamstwo to wtedy porozmawiamy. Przejrzyj wykop, komentarze, znajdziesz inne przykłady