Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopki,
Patrząc, po ile orientacyjnie cenią się konsole PS4 Pro w polskich elektromarketach, zamurowała mnie jedna rzecz. Na przestrzeni 2 tygodni w każdym z nich cena tejże konsoli wzrosła o prawie 300 zł. Black Friday efekt ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdjęcie po lewej z dnia 1 listopada, drugie z 10 listopada.
Pozdrawiam
#blackfriday #wykopefekt #media
Pobierz Lun4tic22792137 - Witajcie Wykopki,
Patrząc, po ile orientacyjnie cenią się konsole P...
źródło: comment_s7xSJ1tChH0I8f0YW09HE4EkYuQpyfsi.jpg
  • 86
a ceneo to w tamtym roku na czas Black Friday funkcji podglądu ceny nie wyłączyło przypadkiem? xD

Skąpca szanuję, korzystam z tej funkcji jak szalony.


@BillyHerrington: tego nie wiem xd btw ze skąpca nie korzystam bo mają mniej produktów i ta wyszukiwarka średnio działa. Największy plus to historia ceny rok wstecz

gorzej jak produkt dostępny jest w dropshippingu z chin za 70% normalnej ceny, wtedy ta zawsze będzie pokazana na wykresie
Pobierz Wynoszony - > a ceneo to w tamtym roku na czas Black Friday funkcji podglądu ceny nie...
źródło: comment_O87IWxzIjckAQSbkpt0Sqb6sdFtrHMxO.jpg
Akurat trochę się orientuje bo szukałem i śledziłem te ceny przez ostatnie trzy tygodnie może cztery, w pewnym momencie Sony zrobiło promocje i nowa PS4 Pro kosztowała we wszystkich sklepach 1429 zł, promocja była do 2 listopada, właśnie pewnie po to żeby na black friday wróciły ceny do poziomu 1429 zł, zreszta sami na ich profilu na FB pisali ze ceny narzuca odgórnie Sony i była promocja przez tydzień czy dwa chyba.