Wpis z mikrobloga

Też macie uczucie, że młodość ucieka wam między palcami? Ludzie imprezują, widzę to na ich stories na insta czy na snapie a u mnie wygląda to tak praca, powrót do domu, czasem siłownia po i siedzenie na kompie albo sobie coś przeczytam ale tylko jeśli coś mnie interesuje. Na studiach w sumie też to tak wyglądało: studia, czasem siłownia albo wyjście na jedzenie po zajęciach, powrót do domu i siedzenie na kompie tylko wtedy nad nauką. Ta rutyna mnie już dobija ale z drugiej strony nie marnuje czas na ludzi, którzy za kilka lat czy nawet miesięcy by mnie mieli w d00pce. #gownowpis #gorzkiezale #smutnazaba #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 47
  • Odpowiedz
@biedroncia mam tak samo jak Ty, ale w sumie nawet nie myślę o korzystaniu z młodości, chętnie wskoczyłbym w ustatkowane życie, założył rodzinę gdybym tylko mógł, ale pewnie przez źle przeżytą młodość jestem niekompletny i wielu życiowych nauk nigdy nie poznałem...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biedroncia: mam tak samo - tzn. nie imprezuję, chodzę do pracbazy, działam projekty poza pracbazą i mam hobby które pochłania mi weekendy i tak się kręci ta karuzela.
Ostatnią imprezą na której byłem to wypokparty ponad rok temu. Studbaza to też była przedewszystkim nauka.

Różnica jednak jest taka, że nie mam instagrama, snapchata, i praktycznie fb(tzn. mam bo potrzebuję dostępu do 2 grup związanych z hobby i działalnością społeczną, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: To próbuj wyjść ze swojej strefy komfortu i zagadaj do współtowarzyszy w niedoli studenckiej a okazja się znajdzie.
Przecież jak studiujecie to samo to jakieś wspólne tematy z tym związane się znajdą.
  • Odpowiedz