Wpis z mikrobloga

Też macie uczucie, że młodość ucieka wam między palcami? Ludzie imprezują, widzę to na ich stories na insta czy na snapie a u mnie wygląda to tak praca, powrót do domu, czasem siłownia po i siedzenie na kompie albo sobie coś przeczytam ale tylko jeśli coś mnie interesuje. Na studiach w sumie też to tak wyglądało: studia, czasem siłownia albo wyjście na jedzenie po zajęciach, powrót do domu i siedzenie na kompie tylko wtedy nad nauką. Ta rutyna mnie już dobija ale z drugiej strony nie marnuje czas na ludzi, którzy za kilka lat czy nawet miesięcy by mnie mieli w d00pce. #gownowpis #gorzkiezale #smutnazaba #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 47
@szpongiel jedyny komentarz z rigczem.

@biedroncia Wysrywy typu "ludzie udają kogoś kim nie są", to błędne myślenie. Widzisz znajomych, których imprezują, nie dlatego, że udają, że imprezują, tylko że zamiast piątkowy noc spędzić z filmem, wybrali spędzenie go w klubie (czy gdziekolwiek) i zabawę z innymi ludźmi. Jeśli dla Ciebie wchodzenie w relację z ludźmi jest bez sensu, jak ona ma się skończyć za kilka lat, miesięcy, czy po prostu po weekendzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biedroncia: też miałem ostatnio takie rozkminy. Jestem w #introwertycy. I doszedłem do wniosku, że od czasu do czasu powinienem gdzieś wyjść nawet do centrum handlowego. Lepiej się wtedy czuję. Ale też wiem, że nie mogę walczyć z swoją naturą. Trzeba być jak najwięcej zgodnym z sobą i szczęśliwym (ʘʘ).
Mam tylko wyrzuty sumienia, że za mało utrzymuje kontakt z 2-3 osobami.
@biedroncia: bo instagram to najbardziej dołujące i piorące mózg narzedzie, teraz jestem na bani ale na trzeźwo bym opowiedział czemu to kłamie i jak zle na nas wpływa xd w każdym razie nie ufaj instagramowi. Nic Ci nie ucieka, jestem pewien ze żyjesz bardzo dobrze.
@biedroncia: @Asterling: Ja już po studiach ale radzę wam jednak łapać ten kontakt z innymi ze studiów gdyż tak naprawdę to znajomości w przyszłości procentują a nie same studia. Nikt po studiach nie ma #!$%@? o to czy mieliście 5 czy 3 a ważne jest jedynie posiadanie tego wyższego wykształcenia.
Znajomości to jednak inna bajka i czasem przez nie otwierają się ciekawe możliwości biznesowe.
Same studia w Polsce to w
@biedroncia: zatem prowadzisz nieszczęśliwe i samotne życie, skoro stwierdzasz, że „młodość ucieka Ci między palcami”. Chodzenie na imprezy nie oznacza „młodości”, każdy ma taką jaką sobie ją stworzy, a Ty kierujesz czy jest OK.
@biedroncia: Też tak ostatnio mam... Zawiodłam się na kilku osobach, więc przestałam inwestować w relacje wychodząc z założenia, że nie warto, bo wszyscy mogą się okazać równie fałszywi i mnie zranić, skupiłam się na pozostałych sferach, głównie na pracy i "ogarnianiu życia"... A kiedy udało mi się rozwiązać największe problemy i podnieść standard życia na taki minimalny założony poziom, to się zorientowałam nagle, że od dawna nie spotkałam się nawet z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Też macie uczucie, że młodość ucieka wam między palcami?

@biedroncia: nope.

Ta rutyna mnie już dobija

Nie wiem jakie masz cele życiowe, ale dość popularnym sposobem na reset jest wzięcie "gap year". W większości wypadków kariera nie zając, nie ucieknie, a wspomnienia zostają na całe życie.