Wpis z mikrobloga

Hej:) wołam wszystkich co plusowali Mój wpis

Operacja się udała ale niestety nadal boli. Leki przeciwbólowe działają w kratkę. Najgorszy byl okres od poniedziałku do czwartku gdzie łącznie przespałem tylko kilka godzin. Okazuje się, że współczesna medycyna juz nie wrzuca takich przypadków w gips...... mam tylko bandaż i temblak..... co moim zdaniem pogarsza sytuacje i musze bardzo uważać na łapkę(zapewne patrząc drugoterminowo to brak gipsu będzie korzystny w powrocie do zdrowia ale teraz musze trochę ponarzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). W następnym tygodniu zdejmujemy szwy a za rok wyjmujemy te druty. W następnym tygodniu ma się również odezwać do mnie kancelaria prawnicza, która wybada temat czy walczyć o odszkodowanie.

PS tak na zdjęciu to łokieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nfz #szpital #zdrowie #zlamanie

@Dewooox, @Bananada, @darek-jg, @orons, @tomek7912, @ozyrus, @JanusZ7791, @Mixan, @TheAR, @wonix09, @kiinek, @XXUnthinkableXX, @Qba_89, @polutt, @kubakuba, @Hav0c, @Inszallah, @duzo_kiwi_cieszy_mnie, @kisuarf, @sweap, @Onbezwasa, @Figiello95, @Rzepson, @ToczKwadrat, @xpert_dub, @matixrr, @PrimaStic, @qopeq, @Naciass, @jakuberas, @lenovo99, @shitty_support, @netzach, @szpongiel, @khyn, @Adaslaw, @Arczivald, @biliard, @Black_salami30, @okolicznosciowy, @Oizys, @Matt_Rossi46, @Jurgen_Van_Beethoven, @RudzielecZakapowy, @Azur88, @Sierzant_Cruchot, @Milo1, @haaryballs, @kotol, @Canis_Majoris, @karo_lka, @Bluszcz102, @bartek1354, @PatrixOK, @TypowyDaltonista, @Wolf1986, @ladzik, @Sojhake, @Gusmag, @akula, @wykopie_staz, @Borealny, @omikkk, @LouCyphre, @Pociongowy, @Rilv, @ewelina_m91, @lilafro, @Scyzorro83, @nilK_limaK, @Krotky_ale_gupi, @stiepanov, @Koniorro, @SoboleskU, @karmelkowa, @Qraape, @Azali, @yo_eighth, @icaros, @Okilaa, @toodrunktofuck, @4ntymateria, @VIAJPI, @lashica, @Kr896, @Budo, @kurdeblaszer3000, @rudawiewiora, @skreecz, @crest
dzester - Hej:) wołam wszystkich co plusowali Mój wpis 

Operacja się udała ale nie...

źródło: comment_uxr9a6mvlGsyfWa4P4otgtkW8NbzCa36.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz