Wpis z mikrobloga

Tak wszyscy piszą o tych Tinderach. Ja z tego nie korzystam, ale stwierdziłem, że przeprowadzę 'mały' eksperyment, który w zasadzie tylko potwierdził to co myślałem, ale wiecie jak to jest 'zawsze w głowie jest tyci ku*wa nadzieja, że być może się człowiek myli"
No ale nie tym razem:
Stworzyłem profil gościa przed 30stka, który z twarzy jest typem nerda homoseksualisty, taki 2/10. Łagodne rysy twarzy, praktycznie brak zarostu, kolorowy ubiór i okulary, wysokie czoło. Ze zdjęcia widać, że raczej średniego/niskiego wzrostu.
W opisie jednak jest podkreślone, że ma dużo hajsu, własną firmę i generalnie bierze z życia garściami pod tym względem. Przy okazji dobra szkoła.

Konto Tinderowe zwykłe, nawet nie używałem tych dodatkowych opcji do szukania.

Jakie rezultaty? Niedługo po stworzeniu profilu, zaczęły się pojawiać polubienia i to sporo, cały czas napływają nowe. Jak Ja, daje polubienia, to średnio, z co trzecią kobietą mnie #!$%@?. Typ kobiet - najróżniejsze.

Wniosek? Nie musisz wyglądać z twarzy na chada, żeby mieć 'wzięcie', wystarczy hajs - musisz tylko nie zapomnieć tego podkreślić w swoich cechach osobowości.
I nie, to nie jest przypadek. Z życia, z tego co widzę - wiem, że ludzie się dobierają pod względem wyglądu na dość podobnym poziomie, poza wyjątkami. A Tinder, tam nie ma nawet konwersacji przed polubieniem, wiec patrzymy tylko i wyłącznie na wygląd osoby, którą wybieramy. W tym przypadku, też na opis (pieniądze;)

I w sumie, nie byłoby w tym nic złego pod jednym skromnym warunkiem - Gdyby kobiety tak nie kłamały i mówiły wprost, że lecą na pieniądze i bardzo dużo są w stanie dla nich zrobić/poświecić a tak to robią z siebie kłamliwe, wrażliwe i romantyczne s*ki, które kreują się na niewiniątka.

Czy mężczyzna by się związał z kobieta, która ma hajs ale jest 2/10 z wyglądu? Zapewne znalazłyby się odstępstwa od reguły, jak to wszędzie bywa ale przeciętny facet uważam, że by nie chciał takiej kobiety mimo wszystko, jeżeli nie czułby do niej chemii. Wolałby sam ogarnąć pieniądze lub nawet żyć biedniej niż wiązać się z kobieta, do której nic nie czuje, ani mu się nie podoba. Poza tym życie na czyiś koszt lub/i korzystanie z cudzego budżetu, dla większości mężczyzn jest po prostu uwłaczające.

#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#tinder
#rozowepaski
#pieniadze
#p0lka
#zwiazki
#eksperyment
  • 39
@blackceeat_official: Ty mnie lepiej opisz jak opisac ze mam hajs i czerpie z zycia, bo mam to do tego jestem ladny a tylko jakies 6-7/10 skrzaty helenki lapie i mam wrazenie ze jak chce sie cos wiecej niz bylejaka julke tam dostac to sie mozna pomylic.
@blackceeat_official

uważam, że by nie chciał takiej kobiety mimo wszystko, jeżeli nie czułby do niej chemii.


Oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak btw... Ameryki nie odkryłeś a Wykopki dalej się łudza że ze swoją morda i ogólnym nieogarnięciem życiowym znajdą sztukę 10/10 a jak nie to znaczy że to coorva.

Bądź nieogarem. Miej na wszystko #!$%@?. Żyj na garnuszku starych do 30 u graj tylko w gry.
Gdyby kobiety tak nie kłamały i mówiły wprost, że lecą na pieniądze i bardzo dużo są w stanie dla nich zrobić/poświecić a tak to robią z siebie kłamliwe, wrażliwe i romantyczne s*ki, które kreują się na niewiniątka.


@blackceeat_official: Muszą kłamać żeby właśnie wychodziły że są nieskalane, niewinne. Wtedy każdy facet by sie zorientował że jest robiony w #!$%@? a jego myszka mu pociśnie słowo "miłość" i facet sie zgadza niemal na
@NoroslawZielonka:

uważam, że by nie chciał takiej kobiety mimo wszystko, jeżeli nie czułby do niej chemii.

Oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem, może za dużo oczekuje od co niektórych. Ale jak ktoś nie jest, nieogarnięta pi*dą życiową, która siedzi na garnuszku rodziców to nie wiem co by miało trzymać taka osobę, no #!$%@? xD Skoro ani mu się nie podoba ta kobieta, ani nic nie czuje
@NoroslawZielonka: A jak taki wykopek nigdzie nie wychodzi to ciężko żeby w ogóle trafił na kobietę która coś do niego poczuje a szukając na tinderze nie ma szansy na tego typu akcje. Tam jest chłodna kalkulacja i jak ktoś slabo stoi finansowo a z twarzy tez nie jest chadem, to niech nie oczekuje cudów. Jest to aplikacja raczej do szybkich randek czyt. seksu i po co taka kobieta ma wybierać gościa
@blackceeat_official: Z drugiej strony uważasz, że lepsze jest lecenie tylko na wygląd, niż tylko na kasę? Dla mnie to jest podobna kategoria. Nie mogłabym być z kimś, kto na mnie zwrócił uwagę tylko ze względu na wygląd, dlatego też gdy ktoś mnie zaczepiał na ulicy i próbował się umówić, to z góry uznawałam takich typów za creepów.
@3nutria: Widzisz moja droga. Ja nie widzę problemu w tym, że ktoś leci na pieniądze, na wygląd czy na cokolwiek tam chcesz. Ludzie są rożni, mają rożne zasady, priorytety, rożnie chcą żyć i patrzeć na świat, nie moja sprawa, dopóki nie naruszasz mojej strefy. Problem polega na tym, ze jest mężczyznom wciskany kit, który na szczęście, wraz z przykrymi doświadczeniami przestaje działać. Kit o miłości, która w większości przypadków, jest zwykłą