Wpis z mikrobloga

@prodigi 2 dni. Nie ukrywam że pisałem wcześniej żeby strzelić za wygraną. Na początku 11 graczy z serie A potem już silny skład i wymiana 3 grajków na serię A
@M82A1: Hehe, ja gram identycznie. Wczoraj zaczalem calym skladem z Serie A i oddawalem mecze, pewnie z 10 przegranych oddalem i 2 gosci sie zgodzilo mi pomoc i pozowolilo strzelic calym skladem + 3 rezerwowych. Jak juz spadlem do 5 dywizji to podstawilem swoj regularny sklad gdzie mam 3 z Serie A i 3 na rezerwie. W sumie zostalo mi jeszcze chyba 8 i mam wiekszosc 1/3 lub 2/3.
@prodigi: Na 10 meczy oddali ci 2 ? Ale masz nie fart do ludzi :D ja oprócz dwóch którzy mieli zablokowane wiadomości zrobiłem to w 6 czy 7 meczach, dodatkowo raz gość oddał mi remis żebym nie tracił punktów a raz trafiłem gościa który robił to zadanie i dał mi wygrać xd
@Geneksix: W jakiej dywizji to robiles? Ja zaczynalem w 3 i pierwsze 3-4 mecze, goscie z pelnymi meta skladme z Mbappe, Neymarami, nawet jak im oddawalem 2-3 bramki to daliej grali na 100% i ogladali powtorki wiec wychodzilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prodigi: W dywizji 5-6, natomiast ja byłem nieco bardziej uparty i oddawałem nawet 5 bramek i do kazdego pisałem xd zaczynam od "hello u got free win bro" a potem robiłem zadanie, większość osób jak strzeli 6 bramek na pusta to traci ochotę dalszego jechania przeciwnika choćby miał gullity w składzie xd