Wpis z mikrobloga

Tak samo jak nitki makaronu, które przedostają się przez cedzak i trafiają do zlewu są prawdziwym ciałem Latającego Potwora Spaghetti, także szanujcie je i ostrożnie odsączajcie swój makaron, bo może dojść do poważnej profanacji.
#neuropa #bekazkatoli #heheszki #tysiacurojenniezaleznychmediow #magia #oswiadczenie
saakaszi - Tak samo jak nitki makaronu, które przedostają się przez cedzak i trafiają...

źródło: comment_0uILYsahl7o9VkjvCLiRnGX94R6f6gqe.jpg

Pobierz
  • 26
@saakaszi: Dla wierzących to jest ciało Chrystusa, dla niewierzących to zwykły wafelek. Pytanie, czy w takim razie niewierzący powinni być tak samo traktowani i ewentualnie karani za profanację, jak wierzący? Ja w tym sensu nie widzę. Niech się wierzący osądzają i karzą jak chcą, ale tylko między sobą, a od niewierzących (i innych religii) wara won!
odpowiem: nie


@pullock: To bardzo nieładnie.

Zdaniem rzecznika KEP brak szacunku do hostii jest krzywdzący dla osób wierzących.


Brak szacunku dla gotówki z eurobiznesu jest krzywdzący dla osób wierzących w jej moc i wartość.

Wiesz ile razy płacąc tymi pieniędzmi kupiłem Wiedeń i Innsbruck? Do tego domki i hotele. Nie mów mi, że te pieniądze nie mają wartości. Wiesz ile milionów czy miliardów ludzi w to grało? Wszyscy oni są w
@dave8:

Dla wierzących to jest ciało Chrystusa, dla niewierzących to zwykły wafelek. Pytanie, czy w takim razie niewierzący powinni być tak samo traktowani i ewentualnie karani za profanację, jak wierzący? Ja w tym sensu nie widzę. Niech się wierzący osądzają i karzą jak chcą, ale tylko między sobą, a od niewierzących (i innych religii) wara won!


Jedną z podstaw konstruowania prawa i niepisanych praw międzyludzkich jest to, że jeśli coś komuś
@dave8: niewierzący powinni z szacunkiem traktować wierzących i ich zwyczaje. Tak jak wierzący nie powinni #!$%@?ć niewierzącym o zaletach wiary, tak niewierzący powinni tolerować to co robią wierzący.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: Wynika to z umów pomiędzy państwem i kościołem.

Każda większa religia niestety dość bezczelnie #!$%@? się w politykę - zapewniając poparcie pobiera opłatę - i też nad tym ubolewam, ale mówimy tutaj o najprostszych relacjach międzyludzkich.
Każda większa religia niestety dość bezczelnie #!$%@? się w politykę - zapewniając poparcie pobiera opłatę - i też nad tym ubolewam, ale mówimy tutaj o najprostszych relacjach międzyludzkich.


@Czimchik:
Najprostsze relacje międzyludzkie wyglądają tak, że grupa wierzących Watykańczyków mi #!$%@? mój hajs i chętnie bym im dał po łapach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: To jest dość prymitywne i ignoranckie podejście do sprawy. Jeśli będziesz bystry znajdziesz w mojej poprzedniej wypowiedzi odpowiedź na pytanie dlaczego nie byłbyś w stanie tego zrobić.
@dave8: Dla ciebie zdjęcie twojej babci to zdjęcie ukochanej osoby a dla kogoś innego to tylko zdjęcie jakiejś starej baby. Jak ktoś na nie napluje to to zignorujesz i jak się będziesz czuł?
@saakaszi: hm

1. idziemy do kościoła, bierzemy komunie
2. szybko wyjmujemy z ust i uciekamy z kościoła. Najlepiej przyjść z obstawą do pilnowania drogi ucieczki
3. wsadzamy wafel do klatki od chomika

i teraz mamy kilka różnych opcji. Można robić livestream za donejty, można iść w drugą stronę i np. domagać się pieniędzy albo będziemy wafelek torturować. Można też po kawałku odcinać i przyczepiać np. do grzebienia czy szczotki wc i