Wpis z mikrobloga

Dziś idę na USG, dowiedzieć się czy zostało mi 3 miesiące życia (trzustka), czy #!$%@? dyskomfort i prochy do końca życia a ten ból w plecach, pod lewą łopatką, to tylko zwyrodnienie kręgosłupa albo jeszcze co innego. W sumie, to jest mi obojętne. I tak jestem kompletnie zrezygnowany. Dejta pare plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 187
@mlody_szybki: no tak ma, pierwszy raz w szpitalu wyladowala jak miala 6 lat, nikt nie potrafil jej zdiagnozowac. Do 25 lat kazdy lekarz mowil, ze udaje i szukali problemow wszedzie tylko nie tam. Zapewne mysleli tak jak ty a dziewczyna sie zwijala z bolu.
@arti040: mi w zeszłym roku na usg wyszedł guz trzustki (20 cm!) rozepchał kichy a nawet nic nie czułem i miałem tylko wywalony bebech. Żadnego bólu żadnego nic. W szpitalu to się łapali za łeb. Na szczęście znalazł się jeden lekarz na śląsku który postanowił mnie naprawić. Trzeba badać się profilaktycznie chociaż raz w roku i zrobić sobie krew i usg.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3Xpro: To nie koniec , nie ten scenariusz , nie będzie:
Ej otwórz Dariusz
Kumaj sprawę i tańcz Czacze
Głowa do góry bo świat dla ciebie skacze !
@luukasz1905: ziomek, ja układałem sobie sam metodą prób i błędów. Dla mnie największym zbawieniem okazała się być owsianka na wodzie na śniadanie. Śniadanie to podstawa a owsianka (byle nie na mleku) to najlepsze co może być dla osób z problemami jelitowymi. Odstawiłem wszelaki nabiał- jogurty, mleko, kawę z mlekiem, czekolady. Na obiad kasza na różne sposoby z warzywami. Do tego wspomagałem się siemieniem lnianym oraz Debutirem (może to placebo ale po
@arti040: "Koledzy z glejakiem żyją. Trzech znajomych z trzustką nie... więc tak średnio, bym powiedział ;-)"

To gdzie ty mieszkasz? Przy wytwórni chemikaliów gdzie ścieki idą prosty do gleby czy masz powyżej 60 lat, że wokoło tylu zaraczonych ?