Wpis z mikrobloga

Dziś idę na USG, dowiedzieć się czy zostało mi 3 miesiące życia (trzustka), czy #!$%@? dyskomfort i prochy do końca życia a ten ból w plecach, pod lewą łopatką, to tylko zwyrodnienie kręgosłupa albo jeszcze co innego. W sumie, to jest mi obojętne. I tak jestem kompletnie zrezygnowany. Dejta pare plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 187
@arti040: nie wydawaj zbyt szybko wyroku na siebie! Ja parę lat temu borykałem się z bólami w dolnej części brzucha, który promieniował w kierunku kręgosłupa i objawiał się m.in. częstym robieniem siku, trwało to kilka miesięcy, robiłem badania, wyniki, cuda na kiju, widziałem u siebie nowotwory, a okazało się że chvjowa dieta rozwaliła mi florę jelitową, a wyleczyłem to odpowiednio zbilansowaną dietą. Od tego czasu nigdy zbyt wcześnie nie wydaje osądu.
@arti040:
Chłopie, jak Ty sobie na podstawie wyguglanych nieswoistych objawów zdiagnozowałeś raka trzustki, to jest Ci potrzebny nie gastroenterolog, tylko zupełnie inny specjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet gdyby to była trzustka, to jest cały szereg innych chorób z nią powiązanych. Powodzenia, zdrowia i wołaj po wizycie.
@arti040: piles tyle, ze myslisz ze to trzustka? Moja rozowa ma od urodzenia ostre zapalenie trzustki i daje rade zyc w miare normalnie. Juz nie pije tak jak na studiach i bardzo rzadko cos ja boli.