Wpis z mikrobloga

Dziś idę na USG, dowiedzieć się czy zostało mi 3 miesiące życia (trzustka), czy #!$%@? dyskomfort i prochy do końca życia a ten ból w plecach, pod lewą łopatką, to tylko zwyrodnienie kręgosłupa albo jeszcze co innego. W sumie, to jest mi obojętne. I tak jestem kompletnie zrezygnowany. Dejta pare plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 187
  • Odpowiedz
mam skoliozę i rotacje kręgosłupa, co powoduje zmniejszona pojemność płuc i przyspieszone tętno, bo serce jest „zgniecione” w klatce piersiowej.


@dobrzecisiewydaje: witaj w klubie (jeśli chodzi o skoliozę i zmniejszenie pojemności płuc i "zgniecione" serce). U mnie na przyspieszone tętno bardzo pomaga uprawianie sportu. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@derincon: ostre zapalenie trzustki polega na tym ze trzustka sama sie trawi, nie sądzisz że przez 25lat by sie strawila? moze miec ewentualnie przewlekle
nie mowie ze nie ma problemow z trzustką, tylko ze to niemozliwe ze ma ostre zapalenie od 25lat
  • Odpowiedz
@arti040 przez USG uja można trzustkę zdiagnozować. Jak cos to rezonans. Poza tym jak trzustka boli to już mniej niż 3 miechy raczej by ci zostały. A z dobrych wieści to w ciul rzeczy może być od bólu w plechach, nery, żołądek, kręgosłup, nerw. Także pewnie miras odkrył że nic nie ma i ze szczęścia w melo. Elo
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: ćwiczę z trenerka personalna, która tez jest fizjoterapeuta i pilnuje mnie, żebym nie zrobiła sobie krzywdy. Jak na razie zauważyłam wręcz, ze ból jest mniejszy, bo zanim zaczęłam ćwiczyć miewałam takie nerwobóle, ze wręcz nie mogłam się ruszyć i wziąć pełnego oddechu.
  • Odpowiedz