Wpis z mikrobloga

Jestem w związku od 6 lat z naprawdę fajną dziewczyną, w przyszłym roku planuje się oświadczyć. Mimo, że układa nam się dobrze, w łóżku jest świetnie to regularnie korzystam z usług prostytutek. Średnio trzy, cztery razy w miesiącu. Osobiście nie widzę w tym nic złego, chodzę tylko na oral. Po prostu mam taki fetysz, że lubię głębokie gardło a nawet tzw. facefucking i na to się umawiam. Czemu nie widzę w tym nic złego? Bo ciężko mi sobie to wyobrazić z moją dziewczyną, według mnie jest to dość poniżające dla dziewczyny jak bierze całego #!$%@? do buzi i dlawi się spermą, nie chce żeby moja dziewczyna robiła takie rzeczy, nie ważne że ze mną. Piszę o tym bo ostatnio po skorzystaniu z takiej usługi dziewczyna zastanawiała się gdzie byłem i spojrzała w moim tel pod jaki numer dzwoniłem. Numer poszedł w Google i wyświetlił się konkretny anons. Oczywiście wszystko ogarnąłem, że byłem z kolegami i takie tam głupie żarty. Było to 2 miesiące temu i wygląda na to, że jest ok jednak zacząłem się zastanawiać co by było gdyby się dowiedziała. Co wy o tym myślicie? Robię coś bardzo złego?
#zwiazki #roksa #rozowepaski #tinder #randkujzwykopem #seks
  • 43
Jeżeli to nie bait: @Decline: Robiąc takie rzeczy musisz być świadom, że równie dobrze ona może to teraz robić z jakimś Mokebe, bo wie, że z Tobą jej to robic nie wypada - w końcu nie robi nic złego(to tylko głębokie gardło) a Ty jesteś ten dobry, oficjalny beciak. Z drugiej strony po akcji z numerem może się domyślać co robisz - może to zaakceptowała? i teraz za Twoi plecami robi
zastanawiała się gdzie byłem i spojrzała w moim tel pod jaki numer dzwoniłem. Numer poszedł w Google i wyświetlił się konkretny anons. Oczywiście wszystko ogarnąłem, że byłem z kolegami i takie tam głupie żarty. Było to 2 miesiące temu i wygląda na to, że jest ok jednak zacząłem się zastanawiać co by było gdyby się dowiedziała. Co wy o tym myślicie? Robię coś bardzo złego?


@Decline: Samo dobro, wspierasz rodzimy przedsiębiorców
@Decline: Masz jakieś dobre namiary na gg? Coś ze śląska, albo małopolski? Ostatnio nic dobrego nie trafiam, pewniaki się skończyły, chyba że jakieś stare rury, ale jakoś nie przepadam za takimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)