Wpis z mikrobloga

W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na myśli gry w gumę czy chowanego. Fajnie by było gdybyście dodali też obrazek z gry, a jeśli nie pamiętacie nazwy to opiszcie pokrótce co się w tej grze działo. Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa gierka, nigdy jej chyba nie przeszedłem, a jak sobie o niej przypomniałem to #feels motzno. #gry #glupiewykopowezabawy
t.....a - W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na...

źródło: comment_uoJl5HNfDyNeFDg2JtnzbXcH9WpPZZEH.jpg

Pobierz
  • 179
@twarzczlowieka: kiedyś za dzieciaka przechodziłem M Alien Paranoia ponad miesiąc, dwa lata temu przeszedłem ją całą w 5 h xD

Ogólnie grę Mój Brat Niedźwiedź dużo razy zagrywałem w wersji demo, tylko był ten pierwszy leśny etap, bardzo miło tę grę wspominam. Potem jakoś dorwałem pełną wersję, też była super.
K.....7 - @twarzczlowieka: kiedyś za dzieciaka przechodziłem M Alien Paranoia ponad m...

źródło: comment_YUshx4K01oqVZtqUnnvmULNycKsUcVod.jpg

Pobierz
Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa gierka, nigdy jej chyba nie przeszedłem


@twarzczlowieka: Fajna giera, bardzo ją lubiłam, ale miała wadę - była dość krótka. Przechodziło się praktycznie od ręki.

Ponieważ było już sporo gier z mojego dzieciństwa, to dodam to czego jeszcze nie było - TARZANA! ()
Scooterek - > Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa g...

źródło: comment_Yd5zR7ifOBSQC3uoxnvk9rAGNUx3BA1e.jpg

Pobierz