Wpis z mikrobloga

W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na myśli gry w gumę czy chowanego. Fajnie by było gdybyście dodali też obrazek z gry, a jeśli nie pamiętacie nazwy to opiszcie pokrótce co się w tej grze działo. Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa gierka, nigdy jej chyba nie przeszedłem, a jak sobie o niej przypomniałem to #feels motzno. #gry #glupiewykopowezabawy
Pobierz t.....a - W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na...
źródło: comment_uoJl5HNfDyNeFDg2JtnzbXcH9WpPZZEH.jpg
  • 179
@twarzczlowieka: Wolfenstein Enemy Territory. Wiele gier z czasów gówniaka dobrze wspominam - WC2, Command & Conquer, AOE, AOM, Heretica, ale żadna z nich nie trzymała mnie przy sobie tak długo jak ET. Uważam, że gra bardzo ładnie się zestarzała, wciąż byłaby grywalna, ale niestety nie ma już graczy - z tym był problem jeszcze kilka lat temu. Uważam, ze odświeżenie grafiki i marketing wystarczyłyby, aby tchnąć w nią ponownie ducha, bo
Pobierz Zavis - @twarzczlowieka: Wolfenstein Enemy Territory. Wiele gier z czasów gówniaka do...
źródło: comment_Ho537YxqqCoOtDsYhE3EDQ3UPTvnoWKm.jpg