Wpis z mikrobloga

W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na myśli gry w gumę czy chowanego. Fajnie by było gdybyście dodali też obrazek z gry, a jeśli nie pamiętacie nazwy to opiszcie pokrótce co się w tej grze działo. Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa gierka, nigdy jej chyba nie przeszedłem, a jak sobie o niej przypomniałem to #feels motzno. #gry #glupiewykopowezabawy
Pobierz t.....a - W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na...
źródło: comment_uoJl5HNfDyNeFDg2JtnzbXcH9WpPZZEH.jpg
  • 179
@twarzczlowieka dużo fajnych gier tu się pojawiło, dodam coś jeszcze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do tej pory dokładnie pamiętam niektóre dźwięki i animacje z tej gry, pamiętam też dokładnie jeden z leveli który przerażał mnie na tyle że prosiłam tatę o przejście, a sama... Chowałam się pod biurkiem xD
Pobierz Strrzyga - @twarzczlowieka dużo fajnych gier tu się pojawiło, dodam coś jeszcze (⌐ ͡■...
źródło: comment_LCjqp9js2n3c1WZvid5Rk07tKBYRaYDQ.jpg
@twarzczlowieka a do tej gierki to muszę wrócić, za dzieciaka nie udało mi się ostatniego lvl przejść. Ogólnie mam wrażenie że kiedyś gry były trudniejsze do przejścia, nie prowadziły graczy za rękę, trzeba było bardzo dużo kombinować. Zauważyłam to właśnie jak próbowałam grać w gry, które pamiętam z dzieciństwa.
Pobierz Strrzyga - @twarzczlowieka a do tej gierki to muszę wrócić, za dzieciaka nie udało mi...
źródło: comment_vHYs342qFlB5VxdQl0UbEVE8a1SgRAqh.jpg