Wpis z mikrobloga

W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na myśli gry w gumę czy chowanego. Fajnie by było gdybyście dodali też obrazek z gry, a jeśli nie pamiętacie nazwy to opiszcie pokrótce co się w tej grze działo. Ja zacznę od gry "Mój brat niedźwiedź" fajna przygodowo-zręcznościowa gierka, nigdy jej chyba nie przeszedłem, a jak sobie o niej przypomniałem to #feels motzno. #gry #glupiewykopowezabawy
t.....a - W cofamy się w czasie i przypominamy sobie gry z dzieciństwa, nie mam tu na...

źródło: comment_uoJl5HNfDyNeFDg2JtnzbXcH9WpPZZEH.jpg

Pobierz
  • 179
@twarzczlowieka: Sheep, Dog 'n Wolf: Gra logiczno zręcznościowa, w której jako Kojot braliśmy udział w programie telewizyjnym Kaczora Duffiego. Na każdym z poziomów musieliśmy ukraść owcę i zanieść ją w wyznaczone miejsce, unikając przy tym zostanie złapanym przez psa. Świetny tytuł, a późniejsze levele wymagały od nas trochę pomyślenia co zrobić by podpierdzielić owcę. Nadal lubię co jakiś czas sobie do niej wrócić.
Donobi - @twarzczlowieka: Sheep, Dog 'n Wolf: Gra logiczno zręcznościowa, w której ja...

źródło: comment_eYzzWIGXxQdUIPkPd1OUvQCADqy6oFqo.jpg

Pobierz
a ja grałam w jakąś gierkę o białym psie co chodził po swoim ogródku, coś tam kopał, chyba kości i niuchał. Nie pamiętam tytułu i za chiny nie jestem w stanie tego nigdzie w necie znaleźć :( może ktoś coś wie? Chyba była dołączona do jakiegoś magazynu